Gwiazdy

"Perfect Picture": premiera nowego show już dziś w TVN7

Gwiazdy

Autor:
Zofia
Wierzcholska
"Picture Perfect" nowy program w TVN7

"Perfect Picture" to nowy program, który zadebiutuje 7 października o 19:30 na antenie TVN7. Ośmioro znanych uczestników, zaskakujące zadania i niezapomniane emocje. Kto stanie przed obiektywem aparatu? Dla kogo będzie to zupełnie nowe doświadczenie? Show z udziałem ulubieńców widzów przybliży tematykę związaną z fotografią, zachwyci humorem i ciekawymi zadaniami. Co wydarzy się w pierwszym odcinku "Perfect Picture"?

"Perfect Picture". Kto wystąpi w nowym show?

"Perfect Picture" to program, który zostanie po raz pierwszy wyemitowany już 7 października o 19:30 w stacji TVN7.  Do fotograficznego pojedynku stanie ośmioro znanych uczestników: Ada Fijał, Matteo Brunetti, Laura Breszka, Ernest Musiał, Łukasz Zagrobelny, Katarzyna Dziurska, Mariusz Jakubowski i Żaklina Ta Dinh.

Hobby

Pasja od dzieciństwa
Pasja od dzieciństwa Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Prowadzącymi program będą Patricia Kazadi i Zofia Promińska - fotografka, od lat współpracująca z polskimi wydawnictwami. W jury show zasiądą artyści, którzy spojrzą surowym okiem na postępy uczestników.

"Picture Perfect" – Co wydarzy się w pierwszym odcinku?

W programie celebryci będą rywalizowali o tytuł najlepszego fotografa. W pierwszym odcinku show przez artystyczne zadania przejdą pod okiem Rafała Kurka, specjalisty od fotografii sportowej. Nie będzie taryfy ulgowej. Bohaterowie zmierzą się zarówno z pracą na wysokościach na planie zdjęciowym zorganizowanym we współpracy z osobami trenującymi parkour, jak i na torze wyścigowym, gdzie zrobią zdjęcia pędzącym samochodom. Jak sobie poradzą?

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: TVN7

Pozostałe wiadomości