Gwiazdy

Pentatonix w Polsce. Zespół podał nową datę koncertu

Gwiazdy

Fource Entertainment

Najsłynniejszy na świecie zespół a capella wystąpi w Polsce w przyszłym roku. Zespół Pentatonix podał datę nowego koncertu. Już w maju warszawski Torwar wypełni się pięknymi dźwiękami.

Pentatonix w Warszawie

Koncert najsłynniejszego na świecie zespołu a capella miał odbyć się w marcu tego roku. Bilety całkowicie się wyprzedały, jednak pandemia uniemożliwiła bezpieczną organizację występu, dlatego został odwołany. Całe szczęście, zespół udało się zaprosić ponownie. Pentatonix zagrają 18 maja 2021 na warszawskim Torwarze. Bilety zakupione na poprzednią datę zachowują ważność na nowy termin koncertu. W związku z przeniesieniem wydarzenia do większego obiektu, do sprzedaży trafi też dodatkowa pula biletów!

Pentatonix – o zespole

Pentatonix to najbardziej rozpoznawalny i utytułowany zespół a capella na świecie, składający się z pięciu wokalistów tworzących muzykę łączącą pop, dubstep, electro, reggae, hip-hop i muzykę klasyczną. Poza oryginalnymi utworami, Pentatonix słyną z aranżacji popowych przebojów i popularnych piosenek świątecznych. Ich wersję piosenki "Hallelujah", w serwisie YouTube, odtworzono ponad 538 milionów razy!

Grupa zdobyła 3 nagrody Grammy, a ich albumy stale goszczą na liście Billboard (dziesięć płyt sięgnęło top 10 tego zestawienia, w tym dwa zdobyły pierwsze miejsce) i wielokrotnie pokrywały się multi-platyną, platyną i złotem.

Niedawno Pentatonix zaprezentowali EPkę "At Home". Projekt składa się z sześciu nowych aranżacji utworów takich artystów, jak The Weeknd, Billie Eilish, Dua Lipa, Clean Bandit, czy The Cranberries. Wszystkie teledyski z były zaaranżowane i nagrane podczas kwarantanny.

Zobacz też:

Red Lipstick Monster wyda kulinarnego e-booka: "Podzielę się z Wami, jak rozbudzić w sobie ciałopozytywność"

Ewa Farna i jej "1 year challenge". Fanka: "Bycie mamą ci mega służy"

Męskie Granie 2020. Daria Zawiałow, Król i Igo w utworze "Świt"

Autor: Anna Korytowska

Źródło: Fource Entertainment

Pozostałe wiadomości