Gwiazdy

Paweł Tur w utworze "Tęsknię". "Gitarowa kompozycja sprawia, że piosenka jest pełna pasji"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Paweł Tur – „Tęsknię”
Dzień Dobry TVNPaweł Tur – „Tęsknię”

Paweł Tur to jeden z ciekawszych męskich głosów w polskim show-biznesie. Artysta na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentował swój najnowszy kawałek "Tęsknię". Jak wypadł? Dowiecie się tego z naszego materiału.

Paweł Tur w utworze "Tęsknię"

"Tęsknię" to najnowszy singiel Pawła Tura. - Pomysł na utwór pojawił się w mojej głowie już jakiś czas temu i przelałem go w energetyczne, dynamiczne dźwięki. Gitarowa kompozycja sprawia, że piosenka jest pełna pasji, a krótka solówka na koniec sprawia mi ogromną radość - mówił Paweł Tur. Muzyk wyznał, że singiel doskonale oddaje jego charakter. – Wokalisty z gitarą w ręku, który pędzi przez życie, licząc, że kiedyś zbuduje swój szczęśliwy dom – dodał Paweł.

Tekst do piosenki napisali Paweł Tur oraz Wiktor Wójcik. Muzykę skomponowali Jakub Laszuk i Szymon Frąckowiak. Teledysk do utworu można znaleźć na YouTube. Oficjalna premiera klipu odbyła się 8 października 2021 roku.

Paweł Tur - kariera

Paweł Tur jest jednym z najciekawszych młodych wokalistów na polskiej scenie muzycznej. Artysta nie tylko śpiewa, ale także gra na gitarze. Od 2007 roku jest liderem zespołu Centrala 57. Jesienią zeszłego roku wokalista wydał swój solowy album. Artysta inspiracje czerpie z twórczości Franka Sinatry, Andrzeja Zauchy, Tadeusza Nalepy czy zespołu Pink Floyd.

Na scenie Dzień Dobry TVN muzyk zaprezentował swój najnowszy singiel "Tęsknię".

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Jagielski

Pozostałe wiadomości