Gwiazdy

Paweł Tomaszewski jest gejem. Coming out aktora na Instagramie

Gwiazdy

Aktualizacja:
Fot. Fokusiert / Getty Images

Paweł Tomaszewski jest gejem. Polski aktor filmowy i teatralny, znany szerszej publiczności z serialu"Hotel 52", wyjawił na Instagramie, że jest homoseksualistą.

Paweł Tomaszewski dokonał coming outu

Coming outu dokonał Paweł Tomaszewski, aktor znany widzom z serialu "Hotel 52" oraz filmów "Historia Roja" i "Kochaj i tańcz". umieścił na Instagramie obszerny wpis, gdzie podzielił się z fanami swoją historią. Poruszył również temat walki z depresją.

Więcej:

Doktor powiedział, że to depresja. Utajona. Czyli bardziej sprytna. Biorę jedną pastylkę dziennie, żeby świat był przyjaźniejszy. Ale jak ma być przyjaźniejszy wśród »ludożerców«. I choć w istocie »LGBT to ja«, to nie mam zamiaru tatuować sobie tego na czole. Ta przynależność tylko częściowo definiuje mojego człowieka. »Ważne co masz w głowie, czy masz talent i coś pięknego w sobie«

Paweł Tomaszewski homoseksualistą

W kolejnej części wpisu aktor wyjaśnił, że nie jest jedynym homoseksualistą w rodzinie. Jednak dopiero on powiedział otwarcie o swojej nieheteroseksualnej orientacji seksualnej. Dodatkowo podkreślił, że jest katolikiem:

Nie jestem pierwszą homoseksualną osobą w mojej rodzinie. W naszym rodzie. Ale być może pierwszą, która ma odwagę mówić o sobie i żyć godnie, i w prawdzie bez uciekania w nałogi, fikcyjne małżeństwa czy funkcje społeczne/kościelne. Jestem Polakiem, katolikiem, a coraz częściej mam wrażenie, że mieszkam na Białorusi.

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości