Gwiazdy

Paweł Małaszyński pokazał archiwalne zdjęcie ze ślubu. "Prawie 30 lat razem"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Paweł Małaszyński

Paweł Małaszyński i Joanna Chitruszko świętują tzw. porcelanowe gody. Z okazji 20. rocznicy zawarcia małżeństwa aktor zestawił na Instagramie dwa zdjęcia z żoną - aktualne oraz archiwalne z dnia ślubu. W poruszających słowach zwrócił się do ukochanej.

Paweł Małaszyński świętuje 20. rocznicę ślubu

Są małżeństwem od 20 lat, tworzą parę od niemal 30, a znają się od dziecka. Paweł Małaszyński i Joanna Chitruszko po raz pierwszy spotkali się w szkole podstawowej, jednak uczucie między nastolatkami wykiełkowało dopiero w czasach licealnych. - Mąż mój się wtedy we mnie zakochał i tak jest do dzisiaj - powiedziała niegdyś w jednym z wywiadów żona aktora.

Miłość przypieczętowali małżeńską przysięgą. Na ślubnym kobiercu stanęli dokładnie 20 lat temu, 17 sierpnia 2002 roku. Doczekali się narodzin dwojga pociech - syna Jeremiasza i o dekadę młodszej córki Lei. Pierworodny pary kilka miesięcy temu osiągnął już pełnoletniość.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Paweł Małaszyński strzeże prywatności swoich bliskich i stroni od celebryckiego życia. W nielicznych wywiadach podkreśla, że tworzą z Joanną Chitruszko zgodny i szczęśliwy związek, czego dowodem mogą być wstawiane na Instagram ich wspólne, sielankowe fotografie okraszone poruszającymi wyznaniami aktora.

Paweł Małaszyński z żoną na zdjęciu ze ślubu

Z okazji 20. rocznicy ślubu Paweł Małaszyński zwrócił się do żony w publicznym poście na Instagramie. Opublikował dwa zdjęcia (aktualne i archiwalne z dnia ślubu) i we wpisie podkreślił, że życie, które dzieli z ukochaną, jest pełne pięknych chwil.

- Najdroższa moja Dziewczyno. Prawie 30 lat razem. Dziś nasze Porcelanowe Gody. Wiem, że chcielibyśmy, by czas zwolnił, byśmy nie czuli jego biegu… Ale bez względu na wszystko, chcę żebyś wiedziała, że to dobre życie, jedno z lepszych, jakie mieliśmy i wiem, że cały czas będziemy starać się je dobrze wykorzystać, ponieważ wierzę, że są takie losy ludzkie, które kiedy raz się splotą, pozostają nierozłączne - czytamy na profilu aktora.

W komentarzach posypały się gratulacje i życzenia od fanów, którzy docenili trwałość małżeństwa Pawła Małaszyńskiego. - "Pan zawsze tak pięknie o żonie pisze. (...) Dużo miłości Państwu życzę i żeby wasze małżeństwo trwało, bo dziś są same rozstania i rozwody. Podziwiam Państwa, że jesteście tyle lat po ślubie", "Państwa małżeństwo jest dla mnie inspiracją, pewnie dlatego, że tak mało się o Was mówi"- stwierdzili internauci.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Jakub Kamiński/East News

Pozostałe wiadomości