Gwiazdy

Paweł Małaszyński na romantycznym zdjęciu z żoną. "Możemy wreszcie puścić wodze fantazji"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNTomasz Urbanek/East News

Paweł Małaszyński pochwalił się, że razem z żoną, Joanną Chitruszko obchodzą 18. rocznicę ślubu. Z tej okazji aktor umieścił w mediach społecznościowych post, w którym przyznał, że dopiero teraz ich związek osiągnął dojrzałość. Opublikował również piękne zdjęcie.

Paweł Małaszyński obchodzi 18. rocznicę ślubu

Paweł Małaszyński i Joanna Chitruszko znają się od prawie 40 lat.

Poznaliśmy się w przedszkolu, a potem wszystko zaczęło się w liceum

- zdradził nam aktor.

Para pobrała się kilka lat po ukończeniu szkoły średniej. Z okazji 18. rocznicy ślubu aktor zamieścił na Instagramie romantyczne zdjęcie z żoną, na którym pozują na tle zachodzącego słońca. Fotografię opatrzył równie pięknym wpisem, w którym przyznał, że po tylu wspólnych latach może stwierdzić, iż jest w dojrzałym związku, w którym razem z Joanną mogą pozwolić sobie na szaleństwa.

25 lat razem, a dopiero teraz Nasz związek osiąga dojrzałość i pełnoletność. Dziś, 18 lat po zawarciu przymierza, możemy wreszcie puścić wodze fantazji i oficjalnie zaszaleć?I jak zawsze... dokądkolwiek zmierzamy to wiem, że dojdziemy tam razem❤️'Moje źródło zaranne.Brak Ciebie to brak życia.Twe piękno i fal Twoich zew, ukochały mnie.I choć minęło tyle lat... nadal płyniemy.Nadal siadamy przy jednym stolei nadal sypiamy w jednym łóżku.Wczepiamy się we włosy, wspinamy po winoroślach i z deszczem spływamy.Marzymy by nic nie rozumieć tylko ogrzać się i nakarmić.Owinięci w białe prześcieradła, szepczemy stare zaklęcia, klejąc się, ciało do ciała ina przekór wszystkim...Nie dzielimy się z nikim.'Paweł

Post aktora nie umknął uwadze jego fanów, którzy zamieścili w komentarzy wiele gratulacji i życzeń.

Wspaniale?Gratulacje ??Wszystkiego najlepszego , miłości i wspólnych pięknych chwil ??a może z tej poezji będzie piosenka ??

- napisała jedna z nich, a inna dodała:

Pięknie napisane ? Dużo miłości!!

Redakcja Dzień Dobry TVN również przyłącza się do gratulacji i życzeń.

Paweł Małaszyński - rodzina

Paweł Małaszyński i Joanna Chitruszko zaczęli spotykać się w szkole średniej, a kilka lat po maturze wzięli ślub. Para doczekała się dwójki dzieci - w 2004 roku urodził się ich syn, Jeremiasz, a 10 lat później córka Lea.

Aktor podkreśla, że rodzina jest dla niego najważniejsza:

Nigdy nie byłem latawcem. Zawsze ważny był dla mnie sznurek. Mój kręgosłup moralny bardzo szybko się wykształcił, stał się mocny. Dla mnie dom to przystań, w której czuję się bezpiecznie. Lubię o niego dbać i dbać o rodzinę. (...) Nawet jak zaczynam jakieś zdjęcia, to już zaczynam tęsknić. Wolę spędzać naszą codzienną rzeczywistość w domu, przy dzieciach, w kuchni, przy garach. Robienie obiadu, wynoszenie śmieci, coś wbić młotkiem

- powiedział w jednym z wywiadów dla Dzień Dobry TVN.

Zachęcamy do obejrzenia wywiadów z Pawłem Małaszyńskim:

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

>>> Zobacz także:

Spektakularne sukcesy i nowe wyzwania Karoliny Pisarek. Czy w jej sercu jest miejsce dla mężczyzny?

Sandra Kubicka nie wstydzi się swoich niedoskonałości. Modelka zmaga się z popularnym problemem

Anna Wendzikowska w bikini. Komentarz: "Za chuda jesteś, ogarnij się!" Dziennikarka odpowiada

Autor: Iza Dorf

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości