Paweł Domagała wraca z nową płytą. "To jest mój dzienniczek uczuć, który można sobie odsłuchać"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Kolejny album Pawła Domagały miał swoją premierę 20 listopada. Płyta "Wracaj" to, jak sam artysta mówi, powrót do pierwotnego marzenia. Czy powtórzy sukces krążka "1984"?

Paweł Domagała wraca z nową płytą

To już trzecia solowa płyta Pawła Domagały. Poprzednie biły rekordy popularności, a single, które się na nich znajdowały, zdobywały listy przebojów. Jakim albumem jest "Wracaj"?

- To jest mój dzienniczek uczuć, który można sobie odsłuchać. Cały zamysł tej płyty jest o powrocie do takiego pierwotnego marzenia. Pierwotnej praprzyczyny, dla której w ogóle jestem tym, kim jestem

- tłumaczy.

Artysta wraca do swojej młodzieńczej odwagi. Do wszystkich pragnień i marzeń, które miał.

- Marzyłem o tym wszystkim co mam. Inaczej wyobrażałem sobie relacje z ludźmi, które w pewnym momencie, zwłaszcza po drugiej płycie, się zmieniły i zaczęło mi brakować takiej otwartości na drugiego człowieka, rozmowy i o tym to wszystko jest. Celowo się odcinam od otaczającej nas rzeczywistości na tej płycie

- wyjaśnia Paweł Domagała.

Jednak droga na szczyt list przebojów nie była łatwa. Aktor wspomina, jak wielokrotnie odbijał się od drzwi. Wytwórniom i stacjom muzycznym na początku nie podobała się ta twórczość.

- Teraz jest "Wracaj", do którego podeszliśmy, jakbyśmy nigdy nie robili płyty. Jesteśmy bardzo ciekawi co się wydarzy i fajne jest, że mamy tę samą niepewność i ten sam niepokój, co przy pierwszej płycie

- mówi Paweł Domagała.

Paweł Domagała o pandemii

Dla niektórych ostatnie miesiące były czasem dodatkowych obowiązków i zajęć, inni mieli czas, żeby złapać oddech i zrobić rzeczy, na które nigdy nie było czasu. Jak Paweł Domagała spędził ten czas? Od zawsze interesował się zegarkami, dlatego postanowił ukończyć kurs zegarmistrzowski.

Miałem czas, żeby napisać, co zawsze chciałem, a nie było czasu

- wyznaje.

Paweł Domagała – "Wracaj"

Na scenie DDTVN Paweł Domagała zaśpiewał utwór "Wracaj" z najnowszej płyty o tym samym tytule. Posłuchajcie:

Zobacz też:

Wielkie emocje przed finałem "Top Model". "Co się zdarzy, to się zdarzy"

Julia Pietrucha o tworzeniu nowej płyty. "Zatrzymywaliśmy się w dziczy, rozbijaliśmy obóz i zasiadaliśmy do komponowania"

Ewa Farna przeszła COVID-19. "Poznasz tak, że przewijanie dziecka jest zupełnie spoko"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Anna Korytowska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący: