Gwiazdy

Paulina Smaszcz o damskiej przyjaźni. "Kobiety mają stać za sobą murem, gdy trwoga, krzywda i zło"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek / East News

Paulina Smaszcz opublikowała w mediach społecznościowych post skierowany do wszystkich kobiet. Dziennikarka podkreśliła, że damska przyjaźń jest szalenie ważna i istotna w życiu każdej z nas. Wsparcie i lojalność to cechy, które płeć damska powinna przekazywać sobie nawzajem.

Paulina Smaszcz – kobieca przyjaźń

Nikt tak dobrze nie zrozumie kobiety, jak druga kobieta. To właśnie przyjaciółki są z nami w trudnych chwilach, dają wsparcie, chronią przed złem i dzielą się własnymi doświadczeniami. Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z rówieśniczką, czy starszą lub młodszą przedstawicielką płci pięknej, każda pojedyncza rozmowa potrafi być inspirująca. O istocie damskiej przyjaźni wspomniała też Paulina Smaszcz. Dziennikarka opublikowała w mediach społecznościowych post, w którym opisała relacje, jakie zawiązała z młodszą koleżanką. Pod zdjęciem zamieściła długi opis.

Tak wygląda przyjaźń kobiety dojrzałej i kobiety, która wchodzi w dorosłość. @solomiya.kozera jesteś w moim życiu szalenie ważna, a ja postaram się zaczarować magicznie Twój mądry, świadomy, kobiecy świat. Kobiety mają się wspierać. Być wobec siebie lojalne. Szanować własne doświadczenia. Przestrzegać się przed złem i fałszem, obrzydliwością kłamstw, oczerniania i obgadywania. Mają stać za sobą murem, gdy trwoga, krzywda i zło. Takie są właśnie moje KOBIETY PETARDY #kobietapetardatea

- czytamy.

Fanki popierają dziennikarkę

Z przemyśleniami Pauliny zgodziły się internautki. Fanki licznie komentowały post dziennikarki i jednogłośnie przyznały, że w kobietach jest siła. Bez przyjaciółek nasze życie z pewnością nie byłoby takie barwne i radosne, a problemy byłby cięższe do przepracowania. Jedno jest pewne, z kobiecym wsparciem nawet z najgorzej sytuacji znajdzie się jakieś wyjście.

Dokładnie !!! Kto doświadczył kobiecego wsparcia, ten wie, jaka to siła. Dałabym radę sama, ale w towarzystwie silnych, wspierających kobiet każdy sukces jest mega sukcesem, a każda krzywda mija o wiele szybciej

- napisała internautka.

Marta Gajewska-Komorowska rozpływa się nad Karoliną Pisarek: Jest absolutnie wyjątkową kobietą, wygrałyśmy niesamowitą przyjaźń.

Zobacz także:

Łukasz Kubot i Magdalena Bieńkowska wkrótce zostaną rodzicami. Przyjaciółka pary zdradziła płeć dziecka

Anna Guzik nagrała płytę z kołysankami. Czy aktorka rzuci aktorstwo i stanie się piosenkarką?

Ubezwłasnowolniona Britney Spears chciała wydostać się spod kurateli ojca. Sąd podjął decyzję

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości