Gwiazdy

Paulina Smaszcz o kobiecości. Kim dla dziennikarki jest "kobieta-petarda"?

Gwiazdy

Tomasz Urbanek / East News

Paulina Smaszcz to prawdziwa kobieta z klasą. Dziennikarka jest również szkoleniowcem. Podczas spotkań pomaga kobietom w odkryciu swojego potencjału. Paulina jest pomysłodawczynią zwrotu "kobieta-petarda", który zawiera w sobie kwintesencję kobiecości. W ostatnim wpisie mentorka wyjaśniła, co to dla niej oznacza.

Paulina Smaszcz o kobiecości

Paulina Smaszcz nie boi się trudnych tematów - w mediach społecznościowych mówi o kobiecości, lojalności wobec innych przedstawicielek płci pięknej, wzajemnym wsparciu, a także otwarcie porusza kwestię relacji z mężczyznami. Tym razem dziennikarka udostępniła zdjęcie w eleganckiej, czarnej sukience. W opisie wyjaśniła, kim dla niej jest "kobieta-petarda".

KOBIETA PETARDA ma prawo do smutku, słabości, porażek i błędów

- zaczęła w opisie.

Szybko się uczy, wyciąga wnioski, przyjmuje lekcje od życia z pokorą i ze zrozumieniem. Jest świadoma, asertywna i samodzielna. Stawia granice, wierna i lojalna wobec siebie i swojego świata. Szanuje swoje marzenia, bo marzenia są zawsze UCZCIWE

- dodała dalej. Według mentorki, kobieta, która zna swoją wartość, wcale nie ma obowiązku wciąż chodzić z uśmiechem na twarzy. Każdy popełnia błędy, a ideały nie istnieją. Istotą jednak jest umiejętność wyciągania wniosków.

Fanki dziennikarki wyraźnie poruszył najnowszy wpis. Odniosły się do niego w komentarzach.

Paulina, a czy Ty myślałaś, aby wydać własną książkę? Tych wartościowych pozycji dla Kobiet jest zdecydowanie za mało. Dzięki Tobie, Twoim lajwom uniknęłam już tyle błędów zawodowych i prywatnych, że Twoja książka byłaby "must have"

- napisała jedna z nich.

LOVE U♥️ (Kocham Cię - tłum.)

- odpisała dziennikarka. Paulina ma już na swoim koncie jedną publikację - w 2008 wydała książkę pt. "Mama i tata to my", w której poruszyła tematy zdrowia, rozwoju i żywienia dzieci w wieku 0–3 lat.

Internautki zachwyciło także samo zdjęcie.

Klasa? Ogień??

- czytamy w komentarzach.

Obłędna!!!❤️❤️❤️?

- dodał ktoś inny.

Paulina swoją osobowością i siłą wyraźnie przyciąga do siebie innych. Na Instagramie tworzy "team" kobiet, które wzajemnie się inspirują.

Ile to jest mądrych słów, nie tylko od @paulina.smaszcz ale i reszty Babeczek co tutaj są❤️ także pozwolicie, że zabawie na dłużej?

- podsumowała jedna z nich.

Paulina Smaszcz o depresji

Dziennikarka w mediach otwarcie opowiadała również o swoich zmaganiach z depresją. Tak jak wspominaliśmy wyżej, dla mentorki nie ma tematów tabu. Szczególnie, gdy wie, że swoją wiedzą i doświadczeniem może wspomóc innych.

Obejrzyj wywiad z Pauliną Smaszcz, w którym KOBIETA PETARDA opowiedziała o tym, jak poradziła sobie z depresją.

Zobacz także:

Magda Lamparska motywuje na dzień dobry. Fani: "Naturalna piękność"

Hanna Lis prosi o modlitwę za mamę. Dziennikarka opublikowała w mediach społecznościowych niepokojący wpis

Dziękujemy Kindze Rusin za 15 lat w Dzień Dobry TVN

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości