Gwiazdy

Paulina Przybysz sięga po utwory zespołu Breakout. "Z dużą dozą szacunku i podziwu dla tych piosenek"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Paulina Przybysz sięga po Breakout
Paulina Przybysz sięga po BreakoutDzień Dobry TVN
wideo 2/19

Paulina Przybysz zasłynęła na scenie polskiej muzyki za sprawą zespołu Sistars, który tworzyła ze swoją siostrą, Natalią. W 2006 roku zdecydowała się na solową działalność artystyczną. Tym razem wokalistka sięgnęła po twórczość zespołu Breakout.

Paulina Przybysz śpiewa utwory Breakout'u

Paulina Przybysz postanowiła odświeżyć utwór "Gdybyś kochał, hej" zespołu Breakout. W rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską zdradziła, dlaczego akurat wybór padł na tę formację. - To był moment, w którym szukałam w ogóle w swoich sentymentalnych zakamarkach, jakie stare nagrania mi robią. Mój tata puszczał często winyl gdzie "Kiedy byłem małym chłopcem", wryło mi się w umysł - powiedziała artystka.

Paulina Przybysz nakręciła teledysk do utworu "Gdybyś kochał, hej"

Paulina Przybysz spotkała się z Sandrą Hajduk-Popińską w trakcie nagrywania teledysku do piosenki "Gdybyś kochał, hej". Zdradziła, w jaki sposób chce zobrazować ten utwór w odświeżonej wersji.

- Na pewno jest to historia, która jest zawarta w piosence, czyli swoista rezygnacja albo trochę odpuszczenie tego, że związek może się udać - powiedziała.

Artystka podkreśliła, że wokaliści aktualnie chętnie wracają do utworów sprzed lat, bo możliwości edycyjne, czy konieczność nagrywania tylko jednej wersji sprawiły, że jest w nich wiele prawdy i emocji.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości