Gwiazdy

Paulina Młynarska odzyskała spokój. Pomogła jej w tym joga

Gwiazdy

Aktualizacja:

Jak joga może pomóc w pokonywaniu traumy? Ten temat w książce „Jesteś spokojem” poruszyła Paulina Młynarska. Dziś dziennikarka była gościem programu Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedziała o trudnościach, jakie spotykały ją na życiowej drodze.

Paulina Młynarska dziennikarka, pisarka, a także certyfikowana nauczycielka jogi. Jak sport wpłynął na jej życie? O zdrowotnych właściwościach jogi Paulina opowiedziała w swojej najnowszej książce „Jesteś spokojem”.

Książka Pauliny Młynarskiej

Dziennikarka w książce zdecydowała się opowiedzieć o traumatycznych przeżyciach z dzieciństwa i zmaganiach z zespołem stresu pourazowego. Jak poradziła sobie w dorosłym życiu? Spokój dała jej regularna praktyka jogi, jednak zanim osiągnęła taki stan, musiała zmienić swoje nastawienie do życia.

Był wielki kryzys, depresja, problemy ze zdrowiem, kryzys ekonomiczny, dorastające dziecko. Znalazłam się w stanie totalnego wypalenia.

Dla kogo dedykowana jest książka?

Jest to tekst dla wszystkich, mówi o problemach dotyczących dużej liczny społeczeństwa. Każdy z nas zmaga się z wieczną gonitwą z czasem, praca, dom, obowiązki. Książka Pauliny nie jest jednak poradnikiem, to jeden z najbardziej osobistych tekstów, jakie do tej pory napisała dziennikarka.

Zdałam sobie sprawę, jakie to jest nasze wspólne, jakie to jest powszechne, jak jesteśmy zagonieni. Świat nie jest bardzo przyjaznym miejsce dla pracujących matek.

- przyznała Paulina.

Jak więc poradzić sobie z pędem życia? Najważniejsza jest chęć zmiany i postanowienie. Jak zauważyła Paulina, osoby, które z tego wychodzą, są osobami, które tak jak ona, same wyhamowały.

Zobacz też:

Autor: Anna Kobyłka

Pozostałe wiadomości