Gwiazdy

Paulina Krupińskia-Karpiel zdradziła kulisy swojego ślubu. Jak naprawdę nazywa się jej mąż?

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzien Dobry TVNTomasz Urbanek/East News

Ślub długo trzymali w tajemnicy. Od tamtego wyjątkowego dnia niedawno minęły dwa lata. Paulina Krupińska-Karpiel opowiedziała Izabeli Janachowskiej o kulisach góralskiego wesela oraz o prawdziwym imieniu męża. Będziecie zaskoczeni.

Paulina Krupińska-Karpiel o ślubie

26 lipca 2018 roku, czwartek. Dlaczego tak nietypowy dzień? Między innymi ze względu na napięty grafik koncertowy Sebastiana Karpiela-Bułecki. Był jednak jeszcze jeden powód.

Góralskie wesela trwają minimum dwa dni (…) U nas trwało to trzy dni

- wyznała Paulina Krupińska-Karpiel podczas wywiadu dla kanału "Wedding Dream - Izabela Janachowska".

Ślub chcieli utrzymać w tajemnicy – organizacja zajęła dwa tygodnie. Bardzo zależało im na tym, żeby nie zjawili się paparazzi. Według tradycji góralskiego wesela, pan młody powinien przyjechać na koniu - Sebastian Karpiel-Bułecka wybrał samochód, żeby być incognito.

Jako że Paulina wiele lat pracowała w charakterze modelki sukien ślubnych, kreacje straciły dla niej swoją magię. Zdecydowała się więc na tradycyjny strój góralski. Po północy przebrała się i tańczyła z gośćmi do rana. A przed uroczystością...według tradycji popijano cytrynówkę, ale - jak zapewnia nasza prowadząca - podczas ceremonii wszyscy byli trzeźwi.

Sebastian Karpiel-Bułecka to nie Sebastian?

W rozmowie z Izabelą Janachowską Paulina Krupińska-Karpiel zdradziła, że jej mąż, którego wszyscy znamy jako Sebastiana Karpiel-Bułeckę, w dokumentach nazywa się zupełnie inaczej.

Mój mąż ma na imię Łukasz. Łukasz Karpiel

- powiedziała Paulina.

To dlaczego Sebastian? Jego mama nie chciała, żeby wszyscy wołali na niego "Sobek", stąd nazwała go Łukasz Sebastian, ale i tak to drugie imię się przyjęło.

Jakie jeszcze ciekawostki zdradziła Paulina? Całą rozmowę z cyklu "Śluby gwiazd" możesz zobaczyć na kanale "Wedding Dream - Izabela Janachowska". Obejrzyj wideo poniżej:

Zobacz też:

Ola i Michał Żebrowscy pierwszy raz pochwalili się synem. "Piękna mama z pięknym dzieciątkiem"

Magdalena Lamparska świętuje 4. rocznicę ślubu: "Bardziej romantyczniej się już nie da"

Katy Perry w zaawansowanej ciąży tańczy na ulicy. Nagranie opublikował Orlando Bloom. "Wygraliście internet na zawsze"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Anna Korytowska

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości