Gwiazdy

Paulina Krupińska wybrała miejsce na urlop. "Nie jestem osobą, który leży plackiem na leżaku"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Anna Pawelczyk-Bardyga
ddtvn_elvispremiera_krupinska_wakacje
ddtvn_elvispremiera_krupinska_wakacje
wideo 2/6

Paulina Krupińska-Karpiel opowiedziała nam o swoich planach wakacyjnych. Prowadząca Dzień Dobry TVN chce spędzić wolny czas z najbliższymi. Gdzie pojadą?

Paulina Krupińska-Karpiel o planach na wakacje

Paulina Krupińska-Karpiel pojawiła się na specjalnym pokazie przedpremierowym filmu "Elvis". W rozmowie z dziendobry.tvn.pl zdradziła, jakie ma plany na wakacje. - Jedziemy z dzieciaczkami na Mazury. Teraz na początku lipca na łódkę z przyjaciółmi. Jeszcze mamy wolne na początku sierpnia, ale to zdecydujemy, jak zobaczymy jakie będą temperatury w Europie. Jeżeli będzie tak bardzo gorąco, to w ogóle nie opłaca się nigdzie wyjeżdżać - stwierdziła, a następnie dodała, że w przypadku wysokich temperatur zostanie z rodziną w Polsce i spędzić wolny czas w jakimś urokliwym miejscu.

Jak odpoczywa Paulina Krupińska-Karpiel?

Paulina Krupińska-Karpiel podkreśliła, że córka i syn są bardzo temperamentni, dlatego udaje się jej odetchnąć, gdy są z nimi inne dzieci. - Wydaje mi się, że kiedy jedzie się większą grupą, to zdecydowanie można bardziej odpocząć niż jak jedzie się tylko jedną rodziną. Wtedy te dzieci mówią cały czas, że się nudzą, coś od ciebie chcą. W momencie, kiedy jest bardzo dużo dzieci, a moje przyjaciółki mają bardzo dużo dzieci, to one się jakoś same sobą zajmują. Ciężko je doprosić, żeby przyszły i zjadły - stwierdziła prezenterka.

Paulina Krupińska-Karpiel zaznaczyła, że ona również lubi spędzać aktywnie czas na wakacjach. - Nie jestem typem osoby, który leży plackiem na leżaku i się opala. Też jestem osobą temperamentną i lubię coś robić i się ruszać. Wtedy najbardziej wypoczywam - powiedziała.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości