Gwiazdy

Paulina Krupińska ubrała swojego misia. Komu da go w pierwszej kolejności?

Gwiazdy

Autor:
Michalina
Kobla
Reporter:
Oskar Netkowski
Paulina Krupińska o misiu
Oskar NetkowskiPaulina Krupińska o misiu

Akcja "Podaruj misia" rusza po raz 16. Jak co roku, zaangażowana jest w nią cała plejada gwiazd. Misie na półkach drogerii Rossmann pojawią się z początkiem grudnia. O motywację i inspirację przy projektowaniu kreacji dla pluszaka, reporter serwisu dziendobry.tvn.pl Oskar Netkowski zapytał Paulinę Krupińską.

Akcja "Podaruj misia" 2021

1 grudnia na półkach Rossmanna pojawi się limitowana edycja świątecznych pluszaków. Dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na budowę pierwszego w Polsce Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, które powstaje na terenie Centrum Zdrowia Dziecka.

Paulina Krupińska o inspiracji Podhalem

Wśród gwiazd, które zdecydowały się zaprojektować stroje dla misiów, znalazła się Paulina Krupińska. Kreację dziennikarka stworzyła razem z marką Petite Maison Zosi Ślotały. Widać w niej silną inspirację kulturą Podhala.

- Jak Zosia do mnie zadzwoniła, to dokładnie wiedziałyśmy, jak ten miś ma wyglądać od początku do końca. Obydwie kochamy kulturę i tradycję Podhala, i bardzo bliskie naszemu sercu są stroje góralskie - powiedziała Paulina Krupińska, podkreślając, że tak ubranego misia w historii akcji jeszcze nie było.

Gwiazda zdradziła, że na pewno misia podaruje córeczce, która jako "mała góraleczka" powinna mieć tradycyjnie ubranego pluszaka. Kolejny powędruje do synka Pauliny, a jeszcze kilka do pozostałych dzieci w jej rodzinie.

Dziennikarka przyznała też, że bardzo cieszy ją tegoroczny cel akcji, czyli wsparcie psychiatrii dziecięcej w Polsce.

- Fundacja TVN wyszła naprzeciw potrzebom dzieci, młodzieży, a także ich rodziców, bo te problemy dotykają całych rodzin, nie tylko jednostek - powiedziała gwiazda i wyraziła nadzieję, że Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży powstanie jak najszybciej.

Zobacz także:

Autor:Michalina Kobla

Reporter: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości