Gwiazdy

Paulina Krupińska-Karpiel w peruce. "To była zabawna sytuacja"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Paulina Krupińska o "zmianie" fryzury
Dzień Dobry TVN Paulina Krupińska o "zmianie" fryzury

Paulina Krupińska-Karpiel niedawno opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z niezwykłą metamorfozą. Nowa długość włosów dziennikarki wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród jej fanów i przyjaciół. Opowiedziała nam, jak doszło do spektakularnej zmiany fryzury.

Paulina Krupińska zaskoczyła fanów nową fryzurą

Paulina Krupińska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Dziennikarka chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym i często publikuje ciekawe fotografie. Niedawno prezenterka zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym prezentuje się w nowej odsłonie. Zmiana dotyczyła fryzury. Pod fotografią napisała jedynie: "Jak szaleć to szaleć. To chyba pora na gorączkę piątkowej nocy".

Zdjęcie bardzo spodobało się nie tylko fanom prezenterki, ale również kolegom i koleżankom ze świata show-biznesu. - "No czad!!!" - skomentowała zdjęcia jurorka programu "MasterChef", Ania Starmach. - "Bosko, jeszcze młodziej" - zawtórowała jej Joanna Koroniewska.

Paulina Krupińska o metamorfozie

Choć prezenterka wygląda świetnie zarówno w długich, jak i krótkich włosach, to tak naprawdę ostatnia "zmiana wizerunku" była tylko chwilowa. Nam opowiedziała, jakie były kulisy słynnej metamorfozy.

- Tadam, i nie mam krótkich włosów! To była taka zabawna sytuacja - ogłosiła Paulina. Prowadząca Dzień Dobry TVN wyjaśniła, że będąc u swojej makijażystki Eweliny, fryzjer, który ma swój gabinet piętro niżej, złożył jej pewną propozycję. - Łukasz Urbański mówi: "choć Paula, mam nową perukę. Przymierzymy do zdjęcia". Przymierzyłam. Tak dobrze się w niej poczułam, że już poszłam w niej na imprezę - wyjaśniła w rozmowie z nami Paulina Krupińska-Karpiel. - Nigdzie nie napisałam, że obcięłam włosy. Założenie peruki, też było dla mnie szaleństwem - dodała z uśmiechem Paulina.

Z fryzurą można eksperymentować również bez konsekwencji i dzięki wymyślnym perukom w mgnieniu oka zmieniać kolor włosów czy ich długość.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości