Gwiazdy

Paulina Krupińska-Karpiel pokazała urocze zdjęcie dzieci. Podpis pod nim chwyta za serce

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Paulina Krupińska-Karpiel nieczęsto dzieli się kulisami życia prywatnego. W trakcie wakacyjnej przerwy gwiazda sporo czasu spędziła z bliskimi w podróży. Teraz w mediach społecznościowych pokazała zdjęcie dzieci z wyjątkowego miejsca.

Paulina Krupińska-Karpiel - życie prywatne

Paulina Krupińska-Karpiel karierę rozpoczynała jako modelka i prezenterka. Prywatnie jest żoną Sebastiana Karpiela-Bułecki (wokalisty zespołu Zakopower). W 2012 r. Krupińska zwyciężyła w wyborach Miss Polonia i rok później reprezentowała nasz kraj w konkursie Miss Universe 2013.

Prezenterka Dzień Dobry TVN i jej mąż mają 5-letnią córkę Antoninę oraz 3-letniego syna Jędrzeja.

Paulina Krupińska-Karpiel - dzieci

Gwiazda spędzała niedawno wakacje w rodzinnym gronie. Relację z wyjazdu mogliśmy śledzić na jej profilu w mediach społecznościowych. Teraz Paulina pokazała zdjęcie jej dzieci, które trzymając się za ręce stoją nad brzegiem morza.

- Jakie szczęście mieć tę dwójkę - napisała pod fotografią.

Fani nie kryli zachwytu nad uroczą pocztówką z wakacji. W komentarzach czytamy: "Miłość na zawsze i ponad wszystko", "Dokładne rozumiem te słowa. Mam tak samo jak Ty", "Słodkie te wasze dzieciaki".

Paulina Krupińska-Karpiel wspomina debiut Dzień Dobry TVN

Od 2 sierpnia Dzień Dobry TVN znowu można oglądać codziennie w telewizji. Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski od ponad roku witają się z naszymi widzami. Była Miss Polonia do dzisiaj pamięta swój pierwszy raz w programie na żywo. Powiedzieć, że towarzyszyły jej ogromne emocje, to jak nic nie powiedzieć.

- Nasz debiut był najtrudniejszy. Wszyscy nas straszyli, że jak przeżyjemy wywiad z Magdą Gessler to już wszystko przeżyjemy. A nie było w ogóle strasznie. Magda była fantastyczna i przemiła. Pamiętam, że przyszła z tatą i narzeczonym, bo świętowała rocznicę pracy na planie "Kuchennych Rewolucji". Był taniec i zabawa, do dziś jesteśmy zresztą bohaterami memów w tym temacie - mówiła nam niedawno gwiazda.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Paulina Krupińska wspomina wakacje poza granicami Polski. "Rzeczywistość na miejscu okazała się porażająco zła"

Autor: Oskar Netkowski

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości