Gwiazdy

Paulina Krupińska-Karpiel w dniu urodzin pokazała zdjęcie z dzieciństwa. "Tak mi lekko ze sobą"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Paulina Krupińska-Karpiel w dniu 34. urodzin zamieściła wyjątkowy post na Instagramie. Pokazała siebie z czasu, gdy była małą dziewczynką. Opisała też swoje odczucia związane z mijającym czasem, przez co wywołała ożywioną reakcję internautów.

Paulina Krupińska urodziła się 22 czerwca 1987 roku w Warszawie. Ukończyła studia na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. W 2012 roku zdobyła tytuł Miss Polonia, a rok później reprezentowała Polskę na konkursie Miss Universe.

Od siedmiu lat prezenterka jest związana z Sebastianem Karpielem-Bułecką, a od trzech lat para jest w związku małżeńskim. Paulina i Sebastian mają dwójkę dzieci: córkę Antoninę (6) i syna Jędrzeja (4).

Urodziny Pauliny Krupińskiej-Karpiel

Dzień swoich urodzin prowadząca Dzień Dobry TVN potraktowała jako okazję do podzielenia się przemyśleniami na temat życia po trzydziestce. Komentarz, jaki dodała do opublikowanego w mediach społecznościowych zdjęcia z dzieciństwa świadczy o tym, że czuje się spełniona, akceptuje siebie i cieszy się na to, co jeszcze spotka ją w życiu. Zauważyła, że przede wszystkim to ona sama ma na to wpływ.

34 lata temu 22 czerwca o 00:55 przyszłam na świat bez majtek, butów i innych atrybutów. Spełniając marzenie rodziców, urodziłam się szybko i mama mówiła, że życzyłaby każdej kobiecie tak lekkiego porodu. Może dzięki temu tak mi lekko na serduchu i lekko ze sobą, lubię tę 34 letnią kobietę i mam nadzieje, że zawsze tak będzie. Czekam na kolejne piękne lata mojego życia, jak będą piękne i kolorowe zależy tylko ode mnie i od ludzi, którzy są mi bliscy – napisała gwiazda na Instagramie.

Życzenia urodzinowe dla Pauliny Krupińskiej-Karpiel

W komentarzach pod postem Pauliny pojawiło się mnóstwo życzeń urodzinowych. Złożyły je także osoby z show-biznesowej branży, m.in. Damian Michałowski, z którym Paulina Krupińska-Karpiel prowadzi Dzień Dobry TVN, dziennikarka Marzena Rogalska, blogerzy Anna i Jakub Zając, aktorka Agnieszka Sienkiewicz oraz piosenkarka Magda Steczkowska.

Gwiazda dostała też wiele życzeń i komplementów od fanów:

  • Ten błysk w oku niezmienny od 34 lat. Samych wspaniałości Pani Paulino!
  • Wszystkiego najlepszego piękna kobieto.
  • Proszę się nie zmieniać. Sto lat.

– czytamy w komentarzach.

Zobacz wideo: Paulina Krupińska wspomina swoje początki: Jak dano mi głos, to ktoś zauważył, że nawet z sensem mówię, nie tylko wyglądam

Zobacz także:

Autor: Magdalena Zamkutowicz

Pozostałe wiadomości