Gwiazdy

Paulina Krupińska-Karpiel pokazała urocze zdjęcie z greckich wakacji. "W obiektywie męża"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Nasza prowadząca, Paulina Krupińska-Karpiel, dzielnie łączy życie prywatne z zawodowym. Teraz skorzystała z chwili wolnego czasu i udała się na wakacje, o czym poinformowała swoich fanów za pośrednictwem Instagrama.

Paulina Krupińska-Karpiel jest Miss Polonią 2012, a od 2020 roku wraz z Damianem Michałowskim prowadzą nasz program "Dzień Dobry TVN". Widzowie pokochali ją przede wszystkim za skromność i naturalność. Na co dzień rolę gospodyni dzielnie łączy z byciem matką i żoną. Teraz wraz z rodziną wybrała się na greckie wakacje. Błogimi chwilami podzieliła się z fanami na Instagramie.

Zobacz wideo: Kurs góralszczyzny z Pauliną i Damianem

Paulina Krupińska-Karpiel z córką

Widać, że gospodyni DDTVN wykorzystuje zasłużone wakacje w pełni. Na początku opublikowała fotografię z córką. Obie wskoczyły na pompowane kółko przypominające lukrowanego pączka.

Patrząc na świat oczami dziecka, można dostrzec fascynujące rzeczy i autentyczne szczęście z bycia tu i teraz. Cieszą ich drobne rzeczy, które dla dorosłych pozbawionych filtrów dzieciństwa bywają niewidzialne. A przecież sami tymi dziećmi byliśmy tak niedawno i wszystko było takie WOW!

- napisała prowadząca program "Dzień Dobry TVN".

Od dzieci powinniśmy się uczyć bycia zakochanym w świecie. Nie zawsze jest on piękny, ale przecież kiedy jesteśmy zakochani, potrafimy zachwycać się deszczem. Pozdrawiam wszystkie "dzieciaki", które mnie tutaj obserwują

- dodała.

Paulina Krupińska-Karpiel w obiektywie męża

Na drugim zdjęciu widzimy z kolei zrelaksowaną Paulinę siedzącą przy stoliku. Z opisu prezenterki dowiadujemy się, że portret wykonał nie kto inny jak jej mąż – Sebastian Karpiel-Bułecka. Paulina pod postem dodała hasztag: "Najlepszy czas". Widać, że momenty spędzone z bliskim są dla niej szczególnie ważne.

Na ujęciu Paulina prezentuje się po prostu pięknie, i to w magicznym otoczeniu. Nic dodać, nic ująć. Życzymy dobrego urlopu!

Zobacz też:

Zobacz wideo: Rodzinne życie Pauliny Krupińskiej. „Ma silną osobowość, często się ścieramy, ale to dobrze”

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości