Gwiazdy

Paulina Krupińska na wyjątkowym portrecie. Fani: "Jak Sofia Loren. Czyżby to znak, że czas na wielkie ekrany?"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Paulina Krupińska nie bez powodu zaliczana jest do grona najpiękniejszych Polek. Prowadząca Dzień Dobry TVN olśniewa urodą. Teraz opublikowała w sieci uroczą fotografię. Internauci porównują ją do takich gwiazd jak Sofia Loren, Brigitte Bardot, Monica Bellucci czy Edyta Górniak.

Paulina Krupińska o urodzie

Paulina Krupińska od zawsze zachwycała urodą. Przez wiele lat pracowała jako modelka, co doceniali nie tylko jej rówieśnicy, ale również wykładowcy. W jednym z wywiadów otwarcie przyznała, że bycie ładną znacznie ułatwiło jej studiowanie.

- Uroda dodaje pewności siebie. Mnie pomagała zwłaszcza na studiach. Szłam do wykładowcy i wiedziałam, że aparycją mogę załatwić sobie wcześniejsze zaliczenie z egzaminu, na którym nie mogłam być obecna, bo już wtedy pracowałam jako modelka i często wyjeżdżałam za granicę. Gdy szybko nadrabiałam zaległości, słyszałam, że jestem taka miła, uśmiechnięta, że się staram - wspominała Paulina Krupińska w wywiadzie dla "Party".

Portret Pauliny Krupińskiej

Uroda Pauliny niezmiennie zachwyca od lat. Najlepszym na to dowodem jest fotografia, którą prowadząca Dzień Dobry TVN opublikowała ostatnio w mediach społecznościowych. To ujęcie wykonane przez Martę Wojtal podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej. Widać na nim, jak Paulina czaruje głębokim spojrzeniem, a jej policzki zdobią niewidoczne zazwyczaj piegi. Uwagę zwraca także mocny makijaż oczu, charakterystyczny dla gwiazd starego Hollywood.

Ujęcie docenili fani Pauliny Krupińskiej. W komentarzach wyrazili zachwyt nad fotografią i urodą prowadzącej naszego programu. Nie obyło się bez porównań do Sofii Loren, Edyty Górniak, Berenice Marlohe, Moniki Bellucci, Brigitte Bardot czy Evy Mendes.

Pod postem czytamy: "Pani Paulino - jak Sofia Loren. Czyżby to znak, że czas na wielkie ekrany? Zdjęcie mega! Piękna twarz pięknej duszy", "Na pierwszy rzut oka myślałam, że to Edyta Górniak", "Na okładkę Vogue'a! Piękna", "Monika Bellucci z Zakopanego. Czad" czy "Jest Pani przepiękna, nie tylko na tym zdjęciu, ale tu szczególnie".

A Wam kogo przypomina Paulina?

Czyj koń ładniejszy? Paulina Krupińska i Damian Michałowski malują. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości