Gwiazdy

Paulina Holtz spędziła poranek na SORze. "Zdecydowanie TOP 10 bólów"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Paulina Holtz ma za sobą trudne chwile, zmagała się z niezwykle przykrymi dolegliwościami. Aktorkę dopadło zapalenie ucha, będące wyjątkowo bolesną chorobą. To skłoniło ją do refleksji na temat innych przypadłości, z którymi miała do czynienia. Ułożyła je w niezwykłą listę.

Paulina Holtz na SORze

Paulina Holtz w polskiej przestrzeni medialnej funkcjonuje od ponad dwudziestu lat. Gwiazda niechętnie dzieli się szczegółami z życia prywatnego. Aktorka rzadko bywa na ściankach i udziela wywiadów, a źródłem informacji o jej poczynaniach jest Instagram.

Tym razem Paulina Holtz nie miała dobrych wieści do przekazania - aktorka cierpi na powirusowe zapalenie ucha. Bolesna choroba zaprowadziła ją do szpitala.

- Ranek w charakterze zebry spędziłam dziś na SORze - wyznała Paulina. - Powirusowe zapalenie ucha wypędziło mnie już w nocy na ostry dyżur, ale nie było lekarza, więc przyjechałam rano - wyjaśniła.

Paulina Holz i jej "TOP 10 bólów"

Głęboki, pulsujący ból ucha, który zwykle wiąże się również z wysoką gorączką, nie jest przyjemnym doświadczeniem. Paulina Holtz, czekając na lekarską konsultację, postanowiła stworzyć własną listę najgorszych dolegliwości bólowych.

- Ból ucha jest zdecydowanie w top 10 najgorszych bólów (nie licząc oczywiście naprawdę poważnych chorób czy urazów) - wyznała aktorka. - Ból zębów. Ból porodowy. Rwa kulszowa. Co jeszcze? Tak sobie tworzę tę listę, żeby oderwać myśli od lewej strony mojej głowy - zażartowała z niełatwej sytuacji.

W kolejnym poście uspokoiła fanów, że czuje się już lepiej, choć stan zapalny spowodował problemy ze słuchem.

Jest lepiej! Dziękuję za wszystkie Wasze słowa dobre, kochani ludzie. Ucho boli mniej, ale nadal mniej słyszy (czasem sobie myślę, że może to i lepiej)

- napisała z przekorą.

Zobacz wideo: Nocne zwiedzanie Teatru Słowackiego

Zobacz też:

Marina Łuczenko-Szczęsna nie traci nadziei po meczu Polska - Słowacja. "Jestem dumna z mojego kochanego męża"

Jak się ubrać na wesele, by wyglądać modnie i stylowo? "Odchodzi się od bardzo eleganckich kreacji"

Olga Frycz spodziewa się drugiego dziecka. Zdradziła już płeć i imię. "Samodzielnego macierzyństwa nie obawiam się wcale"

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości