Gwiazdy

Paulina Gołębiowska i "Mniej więcej" na scenie Dzień Dobry TVN. "To utwór o zmianach"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Paulina Gołębiowska w piosence „Mniej więcej”

Paulina Gołębiowska to wokalistka, pianistka, autorka tekstów i muzyki. Kilka dni temu premierę miała jej nowa piosenka pt. "Mniej więcej". Teraz artystka zaprezentowała ją na scenie Dzień Dobry TVN.

Kim jest Paulina Gołębiowska?

Paulina Gołębiowska pochodzi z województwa dolnośląskiego. Oprócz muzyki spełnia się jako żona i mama. Ukończyła studia magisterskie na Akademii Muzycznej w Katowicach, a poza tym jest absolwentką studiów na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa na Uniwersytecie Zielonogórskim oraz studiów licencjackich Akademii Muzycznej w Poznaniu.

- Jazz jest rzeczywiście takim korzeniem moim. To jest gatunek, który dał mi najwięcej, na nim się najwięcej nauczyłam, natomiast te wszystkie odnogi, czyli soul, R'n'B, blues to są te style, które bardzo mnie interesują - mówiła Paulina Gołębiowska w wywiadzie dla Radia Zielona Góra.

Piosenka "Mniej więcej"

Niedawno światło dzienne ujrzał utwór "Mniej więcej", który jest trzecim singlem zapowiadającym nadchodzący album Pauliny Gołębiowskiej. W sieci dostępne są też dwa poprzednie pt. "Strzał" i "BesUa". Cały materiał na debiutancką płytę Pauliny tworzony jest wspólnie z Tomaszem Jędrzejewskim, który jest także producentem krążka.

- "Mniej więcej” to utwór o zmianach. Tych małych i dużych. Tych, których się boimy i które odkładamy na "lepszy" moment... Jedną z najważniejszych zmian w moim życiu było pojawienie się dwóch maleńkich istot, które na nowo zdefiniowały pojęcie szczęścia i spełnienia. Mam wielką nadzieję, że ten utwór zarazi Was swoją energią i będziecie do niego wielokrotnie wracać. Nie stoi za mną żadna duża wytwórnia, ani sponsor, więc tym bardziej liczę na Wasze wsparcie. Wiem jak wielka jest w Was siła - pisała Paulina Gołębiowska na Instagramie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości