Gwiazdy

Paula Tumala szykuje się do ślubu. Internauci oszaleli na punkcie jej zdjęcia w sukni

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Paula Tumala, polska fotomodelka, niedawno na świecie przywitała bliźniaczki. Tumala zupełnie oszalała na punkcie pociech, o czym opowiedziała w lutym w naszym programie. Teraz Paula szykuje się do bajkowego ślubu. Dowód? Sukienka, w której zapozwała na ostatnim zdjęciu na Instagramie. Internauci oszaleli.

Paula Tumala przygotowuje się do ślubu

Wystarczy odwiedzić media społecznościowe fotomodelki, aby zobaczyć, jak dobrze radzi sobie. Pomimo tego, że zaledwie w lutym urodziła bliźniaczki, na każdym zdjęciu promienieje. Ostatni post, jaki wstawiła, jest jednak szczególny. Paula pokazała się na nim w sukni ślubnej. Zdjęcie podpisała słowem: "Wkrótce...", co oznacza jedno - mama bliźniaczek szykuje się do ślubu. I to w iście bajkowym stylu.

O matko, jakie CUDO

- czytamy w komentarzach.

Przepiękna

- dodają inni.

Rzeczywiście sukienka prezentuje się spektakularnie, pomimo że zdjęcie zostało wykonane od tyłu. Paula postawiła na bardzo długi tren i gorset z koronki. Cały dół sukienki jest zaś tiulowy. Rzeczywiście Tumala wygląda jak prawdziwa księżniczka.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Soon.. ❤️ @kujawa.patrycja_designer

Post udostępniony przez PAULA TUMALA OFFICIAL (@paulatumala)

Paula Tumala o narodzinach bliźniaczek

Życie Pauli w lutym 2020 roku zmieniło się diametralnie. Na świat przyszły jej córeczki, bliźniaczki. I mimo że Tumala często nie ma czasu zająć się sobą, stara się zrobić wszystko, aby jej dzieci były szczęśliwe. Wspiera także inne mamy w swoich mediach społecznościowych. Fotomodelka udostępnia zdjęcia, na których prezentuje pociążowy brzuszek. Wie, że to bynajmniej nie jest powód do wstydu, a raczej do dumy. Tumala wygląda naprawdę wspaniale, a macierzyństwo wyraźnie jej służy, bo szeroki uśmiech Pauli bije z każdego zdjęcia.

Zobacz także:

Lara Gessler rozczuliła swoją mamę zdjęciem ciążowego brzuszka. „Moja kochana i się wzruszyłam, poryczałam...”

Czy COVID-19 przechodzi z matki na noworodka? Naukowcy już to wiedzą

Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta zmieniła imię na męskie. 14-latka nie nazywa się już "Shiloh"

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości