Gwiazdy

Paula Tumala odsłania nagą prawdę. "Kontrowersyjne, wiem o tym - ale o to mi chodziło"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Paula Tumala zdecydowała się na opublikowanie odważnego wpisu na swoim Instagramie. Modelka pokazała się na nim bez ubrań. Świeżo upieczona mama postanowiła zwrócić uwagę na problem, z jakim spotyka się wiele kobiet po porodzie.

Paula Tumala nago na Instagramie

Wiele gwiazd decyduje się na publikowanie swoich roznegliżowanych zdjęć. Często stoi za tym pewien przekaz, jak było to chociażby w przypadku ostatniego wpisu Pauli Tumali. Modelka zdecydowała się na wrzucenie odważnego kolażu, by poruszyć ważny problem dotyczący wielu kobiet po porodzie.

Jest kontrowersyjne, wiem o tym - ale o to mi właśnie chodziło, aby zwrócić Twoją uwagę. Przede wszystkim na jeden problem wśród kobiet, szczególnie mam ❤️ Jak wiele kobiet po ciąży, wstydzi się własnego ciała ? Ile kobiet zakrywa swoje niedoskonałości pod ubraniem? Jestem jedną z Was!

- wyznała.

Zaznaczyła przy tym, że zawsze krytycznie podchodziła do swojego wyglądu i nie jest pewna, czy kiedykolwiek była z niego zadowolona.

Dzisiaj to ciało akceptuję, ale nadal się go wstydzę

- dodała.

Paula Tumala o wstydzie

Paula Tumala podkreśliła, że obecnie wygląd nie jest jej priorytetem. Najważniejsza dla niej jest jej rodzina – zdrowe dzieci i ukochany u boku. Mimo to zdarzają się jej momenty, gdy jest zła na siebie, że nie walczy o zmianę swojego ciała.

Przecież mogę iść na siłownię, mogę zacząć ćwiczyć, ale po całym dniu i nieprzespanej nocy nie mam na to siły i jedyne o czym wieczorem marzę, to o tym, aby położyć się spać ?

- wytłumaczyła modelka.

Zapytała się tez swoich obserwatorek, jak to wygląda w ich przypadku. Wiele z nich postanowiło podzielić się swoimi historiami i udzielało wsparcia modelce. Ucieszyły się też, że poruszyła w ogóle ten temat.

Cudownie że piszesz o tym w tak otwarty sposób i te zdjęcia... są piękne i jedyne w swoim rodzaju. Brawo dla Ciebie. Też jestem mamą i mam tak samo jak ty ?❤️❤️❤️

Podziwiam Panią za odwagę... sama nie jestem idealna i ciężko mi było zaakceptować to, że mam kilka kg za dużo, a dzięki mojemu kochanemu chłopakowi szybciej to nastąpiło i to dzięki niemu się akceptuję w całości, chociaż nadal czasami mam dni zwątpienia w siebie

Też tak mam ? niby chce ćwiczyć, niby chce mieć piękne wysportowane ciało, ale po prostu nie mam siły po nieprzespanej nocy. Marzę tylko o tym, żeby pójść spać lub w spokoju rano wypić kawę. Przesyłam dużo miłości ❤️❤️❤️❤️

- pisały w komentarzach.

Z Paulą Tumalą w czerwcu spotkała się nasza reporterka Katarzyna Olubińska-Godlewska. Modelka opowiedziała jej o swojej rodzinie i samym macierzyństwie.

Zobacz także:

Basia Kurdej-Szatan w ciążowej sesji. Aktorka czeka na narodziny syna. „To co, mały... pykniemy ten porodzik raz-dwa?

Śpiące maluchy Joasi Krupy i Małgosi Rozenek-Majdan. Trudno zdecydować, które z nich jest słodsze

Magdalena Stużyńska nie ma koronawirusa. "Jeszcze nie zeszło ze mnie napięcie, nie mam siły jeszcze się cieszyć"

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości