Gwiazdy

Paula Tumala będzie miała bliźniaki! Znamy już płeć dzieci

Gwiazdy


Paula Tumala urodzi bliźniaki! Taką wspaniałą wiadomością podzieliła się z fanami na Instagramie. Gwiazda zostanie podwójną mamą na początku 2020 roku. Paula Tumala będzie miała dwie dziewczynki! Jakie otrzymają imiona? O tym w studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała Basia Pasek.

Influencerka chętnie dzieli się najszczęśliwszymi momentami swojego życia w mediach społecznościowych. Gwiazda podzieliła się radosną nowiną - opublikowała piękne zdjęcia i uroczy wpis dotyczący jej ciąży. We wpisie przyznała, że marzyła o tym, aby mieć bliźniaki.

Spełniają się największe marzenia Pauli Tumali

Paula Tomala dodała wpis na Instagramie, w którym potwierdziła, że będzie miała bliźniaki. Gwiazda wyznała, że spełniają się jej największe marzenia - najpierw o miłości, później o rodzinie, a teraz o bliźniakach!

Cichutko sobie myślałam, marzyłam, żeby to były bliźniaki... i to właśnie jest niesamowite !!! Już na drugim usg okazało się, że moje największe z największych marzeń, spełniło się - TAK!!! Właśnie tak!!!Będziemy mieli bliźniaki ❤️❤️ Kochani, jako kobieta, przyszła mama, lepiej bym sobie nie mogła tego wymarzyć‼️ Tak naprawdę, do tej pory nie mogę w to uwierzyć, że to właśnie My jesteśmy tymi szczęściarzami ❤️!!!!

>>> Zobacz też:

Naga sesja Pauli Tumali. Fotomodelka jest w zaawansowanej ciąży

Paula Tomala: "To będą dwie Słowianeczki"

Gwiazda nie mogła długo ukrywać płci dzieci. Również tą wiadomością chciała podzielić się ze swoimi fanami. W kolejnym wpisie poinformowała, że spodziewa się przyjścia na świat dwóch dziewczynek!

Dzień dobry, cześć słoneczka ?? Jak już pochwaliłam się, że będę miała bliźniaki, to teraz jeszcze pozwolę sobie tylko dodać, że to będą dwie DZIEWCZYNKI ???? dwa małe serduszka, dwie małe Słowianeczki ?‍?‍??‍♀️ Lepiej nie mogłabym sobie tego wymarzyć ☺️❤️❤️❤️ Życzę miłego dnia i wysyłam mnóstwo pozytywnej energii ????

>>> Zobacz też:

Dlaczego warto chodzić na basen w czasie ciąży?

Jak będą miały na imię bliźniaki Pauli Tumali?

Gdy informacja o bliźniaczej ciąży Pauli Tumali nie była jeszcze znana, gwiazda w rozmowie z reporterem wyznała, że podobają jej się trzy imiona: Nadia, Anastazja, Nija. Teraz, gwiazda dodała nagranie na Insta Stories, na którym prezentuje wózki i foteliki samochodowe dla swoich dzieci. Pokrowce będą sygnowane imionami. Jeden z nadruków Paula Tomala pokazała na filmiku. Okazuje się, że jedna z bliźniaczek będzie nosiła imię Nadia!

Przyszłej mamie gratulujemy!

>>> Zobacz film: Paula Tumala o przygotowaniach do narodzin córeczki. „Są już różowe gadżety, mam już nawet jeden wózek”

>>> Zobacz też:

Autor: Anna Kobyłka

Pozostałe wiadomości