Gwiazdy

Paula Roma - nowe objawienie polskiej sceny muzycznej. "Ma swoją wizję, wyobrażenie siebie jako artysty"

Gwiazdy

Prywatnie Paulina Romaniuk-Jasińska, na scenie Paula Roma. Jej talent doceniły już miliony słuchaczy w sieci, a dziś wokalistka debiutuje na rynku fonograficznym jako kompozytorka ze swoją EP-ką "Cześć tu miłość". Śpiewa, komponuje, pisze teksty utworów, uczy śpiewać innych i prowadzi kulinarnego bloga. Która miłość w jej życiu jest najważniejsza? O tym z artystką rozmawiała Sandra Hajduk.

Paula Roma – muzyczne odkrycie

Paula Roma, a w zasadzie Paulina Romaniuk-Jasińska, to młoda i utalentowana artystka, której muzyka w duszy gra od najmłodszych lat. Jak przyznała, pasja zaczęła się gdy, była jeszcze małą dziewczyną i tak prowadzi ją przez życie. Wokalistka na swoim koncie ma także przygodę w jednym z talent-show. Choć tam nie udało jej się wybić, z biegiem lat zapracowała na sukces.

- Od programu talent-show, w którym kiedyś miałam okazję wystąpić, minęło 7 lat. Wydaje mi się, że te 7 lat wykorzystałam najlepiej, jak mogłam – powiedziała.

Rynek muzyczny nie jest łatwym światem, szczególnie dla młodej osoby, która zaczyna stawiać pierwsze kroki w branży artystycznej. Paula niedawno wydała swoją EP-kę i debiutuje na rynku fonograficznym. Co jest jej kluczem do sukcesu? To pytane Sandra zadała producentowi muzycznemu Jurkowi Zagórskiemu, który współpracował m.in. z Natalią Przybysz oraz Krzysztofem Zalewskim.

Myślę, że ten kierunek, który Paula obrała. Ma swoją wizję, wyobrażenie siebie jako artysty. To jest bardzo ważne, żeby mieć świadomość, że to nie jest tylko przyjście i zaśpiewanie ładnej piosenki, to jest olbrzymia praca

- powiedział Jurek Zagórski, producent muzyczny.

Wiele talentów Pauli

Paula talent ma nie tylko do śpiewania, ale także do pisania i gotowania. Artystka przyznała, że do rozwijania pasji przyczynili się rodzice, którzy zawsze ją wspierali i kibicowali.

- Dawali mi najwięcej wsparcia. To jest coś takiego, czego życzę każdemu człowiekowi, nie tylko artyście. Nigdy nie usłyszałam czegoś złego w domu. Myślę, że z czegoś takiego wyrastają ogromne skrzydła - powiedziała.

Artystka zdradziła także, że ogromnym wsparciem jest dla niej mąż, który na co dzień dodaje jej otuchy i motywacji do działania.- Jestem 5 lat po ślubie i to jest niesamowite uczucie. Ta miłość wzrasta, niesamowite wsparcie i myślę, że gdyby nie ten miłosny epizod to byłoby ciężko, żeby była Paula Roma - podsumowała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

T.Love pracuje nad nową płytą. Muniek Staszczyk doszedł do siebie po wylewie? "To jest jednak kawał twardziela"

Reni Jusis nagrała nowy album i zapowiada koncerty. "To nasza najpiękniejsza płyta"

IRA wraca z nową płytą. "Mamy nie tylko romantyczne piosenki, ale też dużo rockowych"

Autor: Nastazja Bloch

Reporter: Sandra Hajduk

Pozostałe wiadomości