Gwiazdy

Scena DDTVN: Paula „Curly” Kucharska - „Nie ja”

Gwiazdy


Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Paula „Curly” Kucharska. W programie wykonała swój debiutancki utwór „Nie ja”, który stanowi zapowiedź kolejnych piosenek.

Muzyczne plany

„Nie ja” to tytuł debiutanckiej piosenki Pauli „Curly” Kucharskiej. Pochodząca z Lubienia wokalistka rozwijała swoje zdolności wokalne w zespole wykonującym covery. Teraz, jak sama mówi, przyszedł czas na muzykę autorską.

Singiel „Nie ja” pojawił się na kanale YouTube w maju 2019 roku. Jest pierwszym z wielu przygotowanych przez wokalistkę utworów. Kucharska ma zamiar kontynuować swoją artystyczną przygodę, ponieważ chce się dzielić z innymi radością, którą daje jej śpiew.

Paula „Curly” Kucharska - „Nie ja”

Kim ja jestem? Czy osobą Co rozwala mury głową? To nie ja, to nie ja, to nie ja. Wszystko dziś już zrozumiałam Że nie jestem tym, kim chciałam To nie ja, to nie ja, to nie ja Wiem, że siebie odnajdę Na dno nigdy nie spadnę Już nie muszę się życia bać Bo Ty możesz mi tę siłę dać Wszyscy gdzieś bez na oślep gonią Wbrew zakazom i przestrogom To nie ja, to nie ja, to nie ja Czy w szaleństwie jest metoda? Słuchać diabła czy też Boga? To nie ja, to nie ja, to nie ja. Wiem, że siebie odnajdę Na dno nigdy nie spadnę Już nie muszę się życia bać Bo Ty możesz mi tę siłę dać Los dobrego nic nie daje Temu, który się poddaje To nie ja, to nie ja, to nie ja

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Zespół Klisze z piosenką “Piąta pięć”

Bovska szykuje kolejną płytę. W Dzień Dobry TVN zaśpiewała nową piosenkę

Scena DDTVN: CELLO BROTHERS – „ONE”

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości