Gwiazdy

Paula "Curly" Kucharska i jej najnowszy singiel "Hej, chłopcze!" na scenie Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Paula "Curly" Kucharska. W programie wykonała swój nowy singiel "Hej, chłopcze!". Jak podoba Wam się ta piosenka?

Paula "Curly" Kucharska - kim jest?

Paula "Curly" Kucharska to pochodząca z Lubienia wokalistka, która swoje muzyczne zdolności rozwijała w zespole wykonującym covery. Nieco później przyszedł czas na muzykę autorską. W maju 2019 roku powstała debiutancka piosenka "Nie ja", która cieszyła się dużą popularnością na YouTube.

Po tym sukcesie powstała "PaniKa", do której słowa również napisała sama Curly. Utwór opowiada o problemie wszechobecnej sztuczności i zakłamania. Nawołuje do rezygnacji z narzuconych schematów. Radzi podążać własną drogą oraz wyrażać zdanie nie zważając na atak ze strony innych osób.

Oba single powstały przy współpracy z Marcinem Limkiem - producentem, któremu zaufały gwiazdy takie jak Beata Kozidrak czy Ania Wyszkoni.

Paula "Curly" Kucharska – "Hej, chłopcze!"

Paula "Curly" Kucharska zrobiła swoim fanom małą niespodziankę, w dniu swoich urodzin wypuściła na świat nową piosenkę "Hej, chłopcze!". Singiel zaśpiewała także na naszej scenie. Posłuchajcie tego wykonu.

Zobacz także:

Aleksandra Żebrowska pokazała, jak wygląda wesele z dzieckiem. "Jakież to prawdziwe"

Katarzyna i Cezary Żakowie rozstali się? Aktorka skomentowała doniesienia: "Tradycji stało się zadość"

Asia Lazar z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" będzie miała córeczkę. Opowiedziała, jak zareagował jej partner

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości