Gwiazdy

Patrycja Sołtysik co roku pisze do syna list. Dlaczego? Tę historię opowiedziała pod wyjątkowym zdjęciem

Gwiazdy

Patrycja Sołtysik

Wiele kobiet chętnie powraca w do czasu ciąży, bo to niezwykły czas oczekiwania na pojawienie się nowego członka rodziny. Tym razem zdjęcie sprzed sześciu lat pokazała Patrycja Sołtysik, która właśnie przygotowuje się do świętowania kolejnych urodzin synka.

Patrycja i Andrzej Sołtysik - małżeństwo

Patrycja od 2015 r. jest żoną Andrzeja Sołtysika, prowadzącego program Dzień Dobry TVN. Choć, jak przyznała, początek ich znajomości nie wróżył, że będą razem. Andrzej podobno tak bardzo chciał ją zauroczyć, że... przesadził. Szczęśliwie nie zraził do siebie ukochanej i od wielu lat tworzą zgrany duet.

Owocem miłości Patrycji i Andrzeja jest syn Staś. Mama 6-latka czasy ciąży wspominała na swoim koncie na Instagramie. Okazało się, że kiedy w grudniu w 2014 roku dowiedziała się, że jest w ciąży, rozpoczął się jednocześnie najpiękniejszy i najtrudniejszy okres w jej życiu. Walka o utrzymanie zagrożonej ciąży, zakaz wstawania z łóżka - to niewątpliwie nie był łatwy czas, szczególnie, że lekarze nie dawali jej większych szans na utrzymanie ciąży. Ale udało się - urodziła synka Stanisława.

Staś Sołtysik kończy 6 lat

Z okazji 6. urodzin syna Patrycja wspomina chwile, kiedy nosiła dziecko pod sercem. Piękny kadr z ciążowej sesji wzbudził zachwyt internautek.

Zdjęcie sprzed 6 lat, bo właśnie tyle jutro skończy mój Syn ❤️ Dla mnie okres ciąży pełen był lęków i niepewności, a jednocześnie było to najpiękniejsze i najszczęśliwsze oczekiwanie w moim życiu❤️ Skończyłam właśnie pisać tradycyjny coroczny urodzinowy list do Stasia… Mam nadzieję, że kiedyś będzie to dla niego zbiór wspomnień i miłości od Mamy… ❤️ a teraz zabieram się za przygotowywanie jutrzejszej urodzinowej imprezy ?( jednej z trzech jakie nas czekają w najbliższym tygodniu??)

- napisała na swoim koncie w mediach społecznościowych Patrycja Sołtysik.

Niezwykły pomysł Patrycji na wyjątkowy prezent także został dostrzeżony. Listy do syna, które wręczy mu kiedyś, zapewne przy wyjątkowej okazji, będą niesamowitą pamiątką. Lata troski, radości, szczęścia, ale i dumy, które będą przewijać się na zapisanych kartkach, staną się, być może, drogowskazem dla chłopca i utwierdzą go w przekonaniu, jak bardzo był kochany przez swoją mamę.

Fani uznali, że to dobry pomysł, by wprowadzić go także do swojego życia: "O rety, jaką cudna tradycja ❤️ jak już pokonam niepłodność i zostanę mamą, też będę pisać takie listy ? A teraz... może zacznę pisać do mojego dziecka, na które wciąż czekam...? ? Ps. Przepiękne zdjęcie! Ps1. Samych cudowności dla Staszka!" - napisała jedna z internautek.

Zobacz także:

Obejrzyj wideo: Długość karmienia piersią ma znaczenie? Patrycja Sołtysik, Paula Tumala i Maja Hyży komentują

Autor: Ewa Podleśna-Ślusarczyk

Pozostałe wiadomości