Gwiazdy

Patrycja i Bartek z "40 kontra 20" planują wspólną przyszłość? "Ciężko ciągnąć związek na odległość"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Patrycja Rodak i Bartek Andrzejczak poznali się podczas programu "40 kontra 20". Po zakończeniu show para zdecydowała się na kontynuację związku. Jak im się układa? Czy pomimo dzielącej ich odległości, udaje im się spędzać ze sobą trochę czasu?

Patrycja i Bartek z "40 kontra 20"

Na początku programu Patrycja nie była faworytką Bartka. 24-latek najpierw interesował się Julią, później flirtował z Kamilą, a następnie zbliżył się do Marianki. Jednak żadna z nich nie zafascynowała go na tyle, aby zdecydował się na pogłębianie relacji. W końcu Bartek zaczął uważnie przyglądać się Patrycji. 29-latka ujęła go nie tylko wyglądem, ale również inteligencją, szczerością oraz poczuciem humoru. Gdy 24-latek doszedł do wniosku, że to właśnie ona jest jego bratnią duszą, pozostałe uczestniczki programu przestały mieć dla niego znaczenie. Nikogo więc nie zdziwiło, że to właśnie Patrycja dotrwała do samego finału i zwyciężyła.

"40 kontra 20". Patrycja i Bartek - czy są razem?

Po zakończeniu show para zdecydowała się na kontynuację związku, ale ze względu na to, że Patrycja przebywa w Londynie, a Bartek - w Berlinie, nie spędzają ze sobą zbyt wiele czasu. Zapewniają jednak, że - pomimo dzielących ich kilometrów - układa im się i mają wspólne plany na przyszłość.

- Jesteśmy świadomi, że ciężko ciągnąć przez parę lat związek na odległość, dlatego chcemy być blisko siebie - zdradził 24-latek.

W "40 kontra 20" Bartek podkreślał, że Patrycja jest kobietą jego życia, ale ma małe wady. Czy po zakończeniu show dają one o sobie znać? - W programie jest inaczej niż w życiu, więc nie musimy nad nimi aż tak pracować - stwierdził mężczyzna.

A jak jest w przypadku Patrycji? Podczas show zasłynęła z dość surowej oceny Bartka, mówiąc, że daje mu tylko 2 punkty na 10. - Teraz jest 12 na 10. W programie były różne sytuacje, ale w prawdziwym życiu jest dużo, dużo lepiej między nami - przyznała 29-latka.

Oboje dodali także, że przyjaciele bardzo pozytywnie odebrali ich udział w "40 kontra 20", choć znajomi Patrycji byli również bardzo zdziwieni, że znalazła tam partnera.

- Nie poszłam do programu, by szukać miłości. Byłam pewna, że wrócę do domu po dwóch tygodniach i tak wszystkim powiedziałam, więc cały świat zaczął się martwić, co się ze mną dzieje, bo minął miesiąc, półtora, a mnie dalej nie było, po czym wyszłam z Bartkiem - powiedziała ze śmiechem Patrycja.

Parze życzymy wszystkiego dobrego.

Zobacz także:

"40 kontra 20". Robert i Bartek podsumowują udział w show. "Wszyscy na początku byliśmy sceptycznie nastawieni"

11-latek zajmuje się stylizacją paznokci: "Bardzo zaskakuje swoimi umiejętnościami"

Dorota Wellman o kobiecie, która ją inspiruje: "Jest moim bohaterem, moją Matką Boską i moim przewodnikiem"

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Iza Dorf

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości