Gwiazdy

Patrycja Markowska wspomina pierwsze spotkanie z idolką: "Błagałam tatę, żeby mnie zapoznał z tą największą gwiazdą na świecie"

Gwiazdy

Piotr Molecki/ East News

Patrycja Markowska zdradziła właśnie na swoim Facebooku i Instagramie, jak bardzo przed laty pragnęła spotkać Beatę Kozidrak. Wokalistka napisała też, co się działo, kiedy do tego spotkania w końcu doszło. Nie brakowało wielkich emocji.

Patrycja Markowska wspomina spotkanie z Beatą Kozidrak

Patrycja Markowska jest jedną z najbardziej popularnych i utalentowanych polskich artystek, która ma na swoim koncie już dwie platynowe płyty. Wokalista znana jest nie tylko ze swojej działalności muzycznej, lecz także telewizyjnej. Widzowie TVN kojarzą ją jako uczestniczkę show "Ameryka Express". Patrycja zasłynęła także jako jurorka w jednym z muzycznych talent-show. O piosenkarce zrobiło się też głośno, kiedy po latach nagrała pierwszą płytę ze swoim tatą, Grzegorzem Markowskim, pt. "Droga". Gwiazda nieraz miała okazję występować na wielkich scenach muzycznych i spotkać swoje koleżanki i kolegów po fachu. Okazuje się jednak, że spotkanie z Beatą Kozidrak zrobiło ma niej szczególne wrażenie.

Patrycja Markowska pochwaliła się niedawno w mediach społecznościowych zdjęciem z tatą i Beatą Kozidrak. Przy tej okazji artystka postanowiła wspomnieć, jak wygalało jej pierwsze spotkanie z wokalistką Bajmu. Patrycja zdradziła, że było ono bardzo emocjonujące.

Pamiętam jak w wieku 3 lat zakochałam się w wokalistce śpiewającej "Nie ma wody na pustyni". Oszalałam. Błagałam tatę żeby mnie zapoznał z tą, największą dla mnie wtedy, gwiazdą na świecie. Moment, w którym usiadłam jej na kolanach był dla mnie trzęsieniem ziemi. Cudownie spotkać się po latach - napisała Patrycja pod postem.

Fani reagują na zdjęcie Patrycji Markowskiej

Patrycja spotkała po raz pierwszy Beatę Kozidrak będąc jeszcze dzieckiem, co musiało zrobić na niej szczególnie duże wrażenie. Fani pod wpisem artystki szybko dali wyraz swojemu uwielbieniu dla całej trójki:

  • Jesteście cudowni. Uwielbiam was
  • Ja nawet przy lusterku byłam Beaty Kozidrak. Pozdrawiam cała wspaniałą Trójkę razem i kocham Waszą muzykę każdego z osobna
  • Historia na jednym obrazku. Dzięki wam za wasze piosenki pozdrawiam bo się na waszej muzyce wychowałem, a teraz Patrycja podtrzymuje i klimat i tradycje trzymajcie się
  • Trzy wspaniałe gwiazdy

Nam byłoby bardzo trudno wybrać, kogo uwielbiamy bardziej: Patrycję, Beatę czy Grzegorza. Też macie taki dylemat?

Zobacz wideo: Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński adoptowali Iskierkę. „Byliśmy na Paluchu ze trzy razy, chcieliśmy wszystkie zabrać”

Zobacz też:

Kiedyś był bożyszczem nastolatek na całym świecie. Jak wygląda dziś autor słynnego przeboju "Wicked Game" Chris Isaak?

Kate Moss, Naomi Campbell, Cindy Crawford - jak najpopularniejsze topmodelki zaczęły swoją karierę?

Piotr Stramowski przytył w pandemii i pokazał brzuch. "Chyba najwyższy czas wziąć się za siebie"

Autor: Oscar Dąbkowski

Pozostałe wiadomości