Gwiazdy

Patrycja Markowska ze łzami w oczach podsumowuje ostatni rok. "Aż ciężko uwierzyć"

Gwiazdy

Piotr Molecki/East News

Patrycja Markowska nie kryje żalu do sytuacji, jaka spotkała artystów. Od roku działalność zawodowa artystki praktycznie stoi w miejscu. Jak sama pisze, najbardziej brakuje jej koncertów i spotkań z fanami. - Tęsknota jest coraz większa, zupełna pustka - zwierzają się sympatycy gwiazdy w komentarzach.

Patrycja Markowska o braku koncertów

Patrycja Markowska odkąd była nastolatką marzyła o karierze piosenkarki. Jej marzenie szybko się spełniło. Od ponad 20 lat gwiazda żyje sceną i inspiruje fanów swoją muzyką. Niestety miniony rok zarówno dla Patrycji Markowskiej ,jak i wielu innych muzyków nie był zbyt owocny.

Artystka napisała o swoim żalu i tęsknocie za występami przed publiką. - Aż ciężko uwierzyć, że tyle się przez ten rok zmieniło. Łza się w oku kręci, kiedy myślę, jak trudno teraz o taką bliskość. Ta wymiana mojej i Waszej energii była piękna, inspirująca, bezcenna. Mam nadzieję, że do zobaczenia wkrótce - czytamy.

Wielbiciele piosenkarki podzielają jej smutek, dzieląc się osobistymi przemyśleniami.

- Nie mogę w to uwierzyć, że kiedyś widziałyśmy się tak często... Czekam z utęsknieniem na spotkania i koncerty! Tęsknie ogromnie - czytamy w komentarzach.

- Przysięgam, że właśnie w tym momencie myślałam o koncertach... Dobrze, że są chociaż zdjęcia. Tęsknota jest coraz większa, zupełna pustka . Ogromnie wierzę w to, że już niedługo się spotkamy - napisała jedna z fanek.

- Dokładnie. Nie mogę aż dalej uwierzyć, że już tyle czasu minęło i dalej nie możemy być tak blisko siebie, jak to zawsze było... - dodała inna.

Patrycja Markowska - kariera

Patrycja Markowska pierwsze kroki muzyczne stawiała w bardzo młodym wieku. W 1995 r., mając 16 lat, zajęła trzecie miejsce na festiwalu w Kołobrzegu. Jako nastolatka założyła także zespół Totus. Ponadto artystka podróżowała w trasie koncertowej z zespołem Perfect.

Debiutancki album Patrycji "Będę silna" ukazał się w grudniu 2001 r. Otrzymała za niego Fryderyka w kategorii "Nowa twarz fonografii". Dotychczas nagrała 8 albumów studyjnych.

W 2007 r. wokalistka na Festiwalu w Opolu wygrała konkurs premier i Nagrodę Dziennikarzy oraz zdobyła Złote Dzioby za piosenkę "Świat się pomylił". Zaledwie rok później, bo w 2008 r. została Kobietą Roku Glamour i Artystką Roku Eska Music Awards.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości