Gwiazdy

Patrycja Markowska pojechała na Zanzibar. Jej zdjęcie zaskoczyło fanów

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Patrycja Markowska od kilku dni przebywa na Zanzibarze. Oczywiście dzieli się z fanami zdjęciami z rajskiej wyspy, jednak wrzuciła także bardzo szczególny post. Wokalistka wzięła udział w szlachetnej akcji. Próżno szukać podobnych zdjęć wśród innych wspomnień z podróży.

Patrycja Markowska na Zanzibarze

Post, który umieściła w sieci piosenkarka, zachwycił fanów. Jeśli spodziewacie się zdjęcia w kostiumie kąpielowym na tle błękitnego nieba i lazurowej wody, to także będziecie zaskoczeni. Okazało się, że, zamiast oddawać się błogiemu wypoczynkowi, porządkuje zanzibarską plażę.

Dziś sprzątamy plażę na Zanzibarze ❤️​

- napisała w poście. Na plaży pojawia się dużo naturalnych zanieczyszczeń, które na brzeg wyrzuca morze, jednak nie brakuje tam też "pamiątek" pozostawionych przez turystów. Być może piosenkarka zdecydowała się na ten krok z okazji Dnia Ziemi, który przypada 22 kwietnia.

Na reakcję fanów Patrycji nie trzeba było długo czekać. Byli tacy, którzy zachwycali się empatią wokalistki i oferowali pomoc, inni natomiast zwrócili uwagę, że worek z cementem może wskazywać, że na plaży trwa budowa :

  • Beton? Czyżby budowa sceny na koncert? ?
  • Wiadomo że budowa sceny❤️??

Ulubiony kierunek wakacyjny Gwiazd: Zanzibar

Trzeba przyznać, że egzotyczna wyspa, obok Dominikany i Meksyku, stała się prawdziwą mekką polskich turystów. W ciągu ostatnich kilku tygodni zdjęcia wykonane na zanzibarskich plażach pokazywały w sieci takie gwiazdy jak Magda Steczkowska, Alżbeta Lenska, Anna Dereszowska, Barbara Kurdej- Szatan, czy Urszula Dudziak. Rozgrywa się tam też akcja 3. sezonu Hotelu Paradise, którego prowadzącą jest Klaudia El Dursi.

Odcinki show możecie śledzić na bieżąco na platformie Player.pl

Zobacz wideo: Zanzibarczyk, który pokochał język polski

Zobacz więcej:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości