Gwiazdy

Patrycja Markowska pokazała zdjęcie z synem. Fani: "Cały tata"

Gwiazdy

Piotr Molecki/ East News

Patrycja Markowska na swoim Instagramie podzieliła się wyjątkowymi fotografiami. Piosenkarka opublikowała zdjęcia z ukochanym synem. Podzieliła się też z obserwatorami refleksją dotyczącą macierzyństwa.

Patrycja Markowska z synem

Patrycja Markowska jest bez wątpienia jedną z najbardziej utalentowanych i znanych polskich piosenkarek. Córka wokalisty Perfectu Grzegorza Markowskiego bardzo starannie chroni swoje życie prywatne. Tym razem postanowiła zrobić wyjątek. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcia z prawie 13-letnim synem, Filipem. 

Bycie mamą tego chłopca to najpiękniejsza podróż, jaką udaje mi się przeżywać. Bywa trudna i wyczerpująca. Sprawia, że czuję się czasem bezradna. Ale to bezwarunkowa miłość łamiąca największe fale. Jestem szczęściarą

- podpisała artystka.

Fotografia, na której mama jest w objęciach swojego syna, rozczuliła obserwatorów Patrycji Markowskiej.

- Bycie mamą najtrudniejszy zawód świata i jednocześnie najpiękniejszy. - Pięknie Was widzieć, zdjęcia pełne miłości i szczęścia. - Cały tata - czytamy w komentarzach.

A wy widzicie podobieństwo do Jacka Kopczyńskiego?

Patrycja Markowska zachęca do adopcji zwierząt

Nie tak dawno Patrycja Markowska i jej partner Jacek Kopczyński gościli na naszych kanapach. Opowiadali wówczas o czarnym kundelku, którego przygarnęli. Ich syn uwielbia Iskierkę. Jak do nich trafiła?

- Zostałam zaproszona do schroniska, żeby się pokazać, zobaczyć, jak tam jest i pękło mi serce wtedy. Zobaczyłam taki brak miłości, taką samotność i nie musiałam długo Jacka namawiać

- wspominała piosenkarka. Zobaczcie całą rozmowę:

Zobacz też:

Małgorzata Kożuchowska wspiera dzieci z biednych rodzin. Na czym polega akcja #milionnamilion?

Krzysztof Krawczyk pisał do żony listy miłosne. Wyciekła treść jednego z nich

Dorota Szelągowska pokazała, jak tworzy się "Panią w Telewizji". Fani okrzyknęli prezenterkę polską Marilyn Monroe

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości