Gwiazdy

Patrycja Markowska pozuje topless w nietypowym miejscu. "To tam zjadłam swojego pierwszego kotleta de volaille"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Jakub Kamiński/East News

Gwiazdy często przypominają w mediach społecznościowych zdjęcia sprzed lat. Tym razem Patrycja Markowska wróciła wspomnieniami do sesji wykonanej w opuszczonym hotelu pod Warszawą. Fotka wokalistki jest odważna, ale i bardzo klimatyczna.

Patrycja Markowska to jedna z najbardziej charyzmatycznych wokalistek rockowych w Polsce. Nie ma się co dziwić - w końcu jej ojcem jest Grzegorz Markowski z zespołu Perfect. Można więc powiedzieć, że piosenkarka miłość do muzyki otrzymała w genach.

Patrycja Markowska topless

Wizerunek Patrycji Markowskiej zmieniał się na przestrzeni lat. Nigdy nie można było jednak odmówić jej tak zwanego "pazura". Ostatnio piosenkarka wrzuciła na swój instagramowy profil wspomnienie z sesji zdjęciowej wykonanej parę lat temu. Po drugiej stronie obiektywu stanął Łukasz Urbański - fryzjer gwiazd i ekspert z programu TTV "Druga twarz". Fotografia została wykonana w wyjątkowym i ważnym miejscu dla Markowskiej.

- Pamiętam jak @lukiur namówił mnie kiedyś na sesje w opuszczonym hotelu w Józefowie. Okazało się na miejscu, że to ruiny hotelu "Pod dębami". Kochałam to miejsce jako dziecko. Kojarzyło mi się z luksusem i tajemniczą aurą. To tam zjadłam swojego pierwszego kotleta de volaille - napisała gwiazda.

Patrycja Markowska wspomina starą sesję

Do zdjęcia gwiazda zapozowała topless. Miała na sobie jedynie skórzaną kurtkę i majtki. Trzeba przyznać, że to odważna stylizacja i pewnie nie wszystkie jej koleżanki z branży zdecydowałyby się na podobną.

Fotka Patrycji Markowskiej wywołała nie tylko zachwyty, ale też masę wspomnień. Jak się okazało, część internautów pamięta hotel z Józefowa.

- Ja tam byłam na swojej pierwszej poważnej randce... - pisze jedna z obserwatorek wokalistki.

- Takie miejsca z historią są najlepsze. Mega klimat! - dodaje inna.

Chętnie zobaczylibyśmy więcej zdjęć z tej sesji, a Wy?

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński adoptowali Iskierkę. "Byliśmy na Paluchu ze trzy razy, chcieliśmy wszystkie zabrać"

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości