Gwiazdy

„Kołysanka dla nieznajomej”. Patrycja Markowska i jej brawurowe wykonanie piosenki "Perfectu"

Gwiazdy

Aktualizacja:

"Kołysanka dla nieznajomej" to znana piosenka z repertuaru zespołu "Perfekt". Na naszej scenie wykonała ją córka wokalisty, Patrycja Markowska. Do śpiewu przyłączyli się członkowie zespołu, fani, a także prowadzący Dzień Dobry TVN Kinga Rusin i Piotr Kraśko. Zobacz, jak im poszło.

"Kołysanka dla nieznajomej"

"Kochaj mnie, kochaj mnie nieprzytomnie, jak zapalniczka płomień, jak sucha studnia wodę" -śpiewała na scenie Dzień Dobry TVN Patrycja Markowska , córka Grzegorza Markowskiego-wokalisty zespołu "Perfect".

Piosenkarka wykonała pochodzącą z repertuaru tej grupy balladę "Kołysanka dla nieznajomej". Na scenie towarzyszył tylko gitarzysta.

To brawurowe, acz bardzo intymne, finezyjne wykonanie

-zapowiadał prowadzący Dzień Dobry TVN Piotr Kraśko.

Jestem rówieśniczką Perfectu

-przypomniała Patrycja Markowska.

Okazją do jej wzruszającego występu była wizyta w naszym studiu zespołu "Perfect", który zapowiedział, że po 40 latach kończy karierę.

Patrycja Markowska ujęła swoją interpretacją "Kołysanki dla nieznajomej" nie tylko członków grupy, ale też zgromadzonych w studiu fanów i naszych prowadzących. Wszyscy spontanicznie przyłączyli się do występu i razem zaśpiewali refren.

Patrycja Markowska w "Ameryka Express 2"

Piosenkarkę możemy śledzić w drugiej edycji programu "Ameryka Express". Z przyjaciółką Żanetą Luberą stanowią jedną z ośmiu par, które biorą udział w podróży po Gwatemali i Kolumbii. Mierzą się tam z wyzwaniami, zadaniami, a także z własnymi słabościami. Prowadząca program jest Daria Ładocha.

"Ameryka Express 2" na antenie TVN można oglądać w każdą środę o godzinie 21:30.

Zobacz też:

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości