Gwiazdy

Patrycja Markowska i bilans 40-latki

Gwiazdy

Aktualizacja:

Patrycja Markowska z okazji 40. urodzin zrobiła małe podsumowanie swojej działalności. Dziś gościła w studiu Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedziała o początkach kariery. Czy jest zadowolona z obecnego życia?

Impreza z okazji 40. urodzin

21 grudnia Patrycja Markowska oficjalnie została 40-latką. Jak wokalistka spędziła okrągłe urodziny? Jak przyznała, została zaskoczona, ale były to najlepsze urodziny, jakie kiedykolwiek miała. Spędziła je w muzycznym gronie najbliższych przyjaciół.

Miałam najpiękniejsze urodziny w życiu. Tak sobie pomyślałam, że musiałam dużo dobrego zrobić w życiu, że takich ludzi zgromadziłam. Przyjechał Artur Gadowski, dołączył się do niego Leszek Możdżer. Miało być takie jam session.

- wspomina artystka.

Praca w show-biznesie

Patrycja w show-biznesie pracuje już wiele lat. Artystka zaczynała jako młoda dziewczyna, jednak rodzice pilnowali, aby nie wchodziła za szybko w wielki świat. Patrycja pierwsze płyty zaczęła nagrywać dopiero na studiach. Obecnie mija 18 rok, odkąd stanęła ze swoim zespołem na scenie.

Jestem bardzo wdzięczna rodzicom, że nie zaczęłam pracy wcześniej. Nie wiem, jak by się to mogło skończyć. W tej pracy bywa trudno.

- dodała.

Jak Patrycja Markowska czuje się jako 40-latka?

Artystka szczerze wyznała, że teraz czuje się zdecydowanie lepiej i pewniej zarówno w swoim ciele, ze swoim życiem i świadomością. Jako dojrzała kobieta, wie, kim jest, jakich ma przyjaciół i do czego dąży.

Z jednej strony zazdroszczę młodym, debiutującym w tej pracy, bo wszystko przed nimi, ale tez przed nimi walka i utrzymywanie się. Ja mam teraz takie poczucie, że bardzo dużo doświadczeń, które miałam, dały mi w kość, ale także mnie utwardziły.

Patrycja bardzo dużo zawdzięcza swojej rodzinie. Bliskość i wsparcie dały jej siłę i pomogły wytrwać w tak trudnym i nieprzewidywalnym świecie, jakim jest show-biznes.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości