Gwiazdy

Patrycja Lipińska na scenie Dzień Dobry TVN. Artystka zaprezentowała utwór "Zima jak ze snu"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Patrycja Lipińska – „Zima jak ze snu”
Patrycja Lipińska – „Zima jak ze snu”Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Wielkimi krokami zbliża się najchłodniejsza pora roku, a wraz z nią święta Bożego Narodzenia. Patrycja Lipińska postanowiła uczcić to na scenie Dzień Dobry TVN. Artystka zaśpiewała zapadający w pamięć utwór "Zima jak ze snu".

Patrycja Lipińska i jej "Zima jak ze snu"

Skrzypiący pod butami śnieg, świąteczne ozdoby i atmosfera radości - to zaledwie część licznych zalet zimy. Patrycja Lipińska nie pozostaje obojętna na urok najbardziej magicznej pory roku, dlatego napisała o niej piosenkę.

Energetyczny kawałek o wymownym tytule "Zima jak ze snu" powinny docenić osoby w każdym wieku. Artystka zadbała o to, by słowa piosenki zachęcały słuchaczy do celebrowania okresu przedświątecznego. Na uznanie zasługuje jednak nie tylko tekst, ale także warstwa instrumentalna utworu.

Patrycja Lipińska na scenie Dzień Dobry TVN

Patrycja Lipińska zaprezentowała utwór "Zima jak ze snu" w Dzień Dobry TVN. Na scenie towarzyszyli jej utalentowani muzycy: Jan Olszak, Wojtek Olszak, Bartosz Stakum i Jakub Laszuk.

Występ artystów z całą pewnością wprowadził naszych widzów w doskonały nastrój.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości