Gwiazdy

Patrycja Lipińska w energetycznym utworze "Czekam na wakacje". Na perkusji zagrał 11-latek

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Patrycja Lipińska w utworze “Czekam na wakacje”
Patrycja Lipińska w utworze “Czekam na wakacje” Dzień Dobry TVN
wideo 2/19

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje, czyli beztroski czas urlopów, wyjazdów i odpoczynku przy pięknej, słonecznej pogodzie. Patrycja Lipińska wraz ze swoim zespołem postanowiła pozytywnie nastroić widzów Dzień Dobry TVN na ten wyjątkowy okres w roku. Na naszej scenie zaśpiewała piosenkę "Czekam na wakacje".

Wakacyjna piosenka Patrycji Lipińskiej

Patrycja Lipińska to znana animatorka dziecięca. Poza pracą jej wielką pasją jest muzyka. Świetnie śpiewa i tworzy pozytywne, energetyczne utwory. Właśnie taką piosenką jest jej najnowszy singiel "Czekam na wakacje".

Zespół, z którym gra Lipińska, jest nietuzinkowy. Na perkusji gra 11-letni Jasiek. Chłopiec idzie w ślady swojego taty, Wojciecha Olszaka, który jest klawiszowcem w Lady Pank. Współpracował również z wieloma znanymi artystami polskiej sceny muzycznej.

11-letni perkusista

Jasiek jest utalentowanym młodym muzykiem. Patrycja bardzo się cieszy, że może współpracować z tak wyjątkowym perkusistą.

- To jest Jasia debiut. To jest niesamowite, bo tata Jasia, czyli Wojtek Olszak, który gra na instrumentach klawiszowych i wyprodukował tę piosenkę, po prostu zrobił mi niespodziankę. Pewnego dnia wysłał mi wiadomość ze zdjęciem Jasia, który grał na perkusji i napisał, że Jasiek nagrał bębny do twojego numeru. Najlepsze jest to, że Jasiek wszedł, nagrał za pierwszym razem i wyszedł - powiedziała Patrycja.

Patrycja Lipińska w utworze "Czekam na wakacje"

"Czekam na wakacje" to już trzeci singiel Patrycji Lipińskiej, który wydała w tym roku. W przyszłości chciałaby nagrać płytę z piosenkami dla dzieci. Występ wokalistki na scenie Dzień Dobry TVN można zobaczyć w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Jagielski /East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości