Gwiazdy

Paranienormalni z piosenką na czas pandemii. „Weź nie kichaj” bawi i ma przesłanie

Gwiazdy

Aktualizacja:

Znana grupa kabaretowa Paranienormalni wzięła na warsztat przebój Pawła Domagały „Weź nie pytaj”. Efekt? Piosenka na czas koronawirusa, która w zabawny sposób uczy też odpowiednich zachowań. Oto efekty.

„Weź nie kichaj”

W czasie pandemii artyści, choć zamknięci w czterech kątach, podejmują się wielu inicjatyw. Czytają książki przez media społecznościowe, organizują koncerty na żywo z domu oraz nagrywają nowe piosenki. Do grona tych ostatnich należy grupa Paranienormalni, która przerobiła przebój Pawła Domagały. Tak zrodziło się „Weź nie kichaj”

Niech Was cieszy i przypomina o sprawach ważnych, bo czasem nam się zapominają

- napisali na swoim fanpage’u.

Walka z koronawirusem na wesoło

Paranienormalni, choć zmuszeni byli chwilowo zawiesić swoje występ, nie zapominają o swoich fanach. Na profilach społecznościowych cały czas pozostają aktywni, by dać choć trochę humoru w tym ciężkim czasie. Cover Pawła Domagały nie był jednym, który nagrali. Pokazali też chociażby, jak w rytm przeboju Elektrycznych Gitar myć ręce.

Ważne!

Jeśli masz wysoką gorączkę, duszności, kaszel, bóle mięśni i czujesz się osłabiony bezzwłocznie zgłoś się do szpitala zakaźnego lub skontaktuj z najbliższą stacją sanepidu. Wszystkie niezbędne i najświeższe informacje dotyczące koronawirusa znajdziesz tutaj.

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości