Gwiazdy

Za 50 tys. zł wylicytowała dzień z Natalią Siwiec! Jak wyglądało ich spotkanie?

Gwiazdy

Pani Patrycja za 50 tysięcy złotych wylicytowała dzień z Natalią Siwiec! Wszystkie pieniądze z aukcji powędrowały na konto WOŚP. Jak wyglądał dzień spędzony z Siwiec? Zobaczcie wyjątkowy materiał!

Zobacz też:

Natalia Siwiec o córeczce Mii: Płacze tylko, kiedy jest głodna!

WOŚP 2019. Pani Patrycja wylicytowała za 50 tysięcy złotych dzień z Natalią Siwiec

Pani Patrycja wylicytowała za 50 tysięcy złotych spędzenie jednego dnia z Natalią Siwiec:

Wylicytuj spotkanie z Natalią Siwiec i lekcję makijażu od Niej. Ta aukcja to gwarancja dobrze spędzonego dnia. Natalia zapowiada, że zdradzi wiele swoich tajemnic. Jeśli chcesz nauczyć się czegoś do Natalii… zapraszamy do licytacji - mogliśmy przeczytać w opisie aukcji.

Opis bardzo skusił panią Patrycję, dlatego przeznaczyła na ten dzień aż tak wysoką kwotę. Wszystkie pieniądze z tej aukcji powędrowały na konto WOŚP.

Więcej: Iza Janachowska. Czy przyszła mama planuje urlop macierzyński?

Jak wyglądał dzień spędzony z Natalią Siwiec?

Natalia Siwiec razem z córeczką Mią spędziła cały dzień z panią Patrycją. Panie poznały się dwa tygodnie przed spotkaniem na Instagramie. Okazało się, że bardzo duże je łączy - obie kochają podróże, mają dzieci. Na początku Patrycja przyszła do domu Natalii Siwiec. Dzień zaczął się bardzo przyjemnie!

Więcej:

Makijaż permanentny. Wszystko co warto o nim wiedzieć

Drugą częścią ich spotkania była obiecana lekcja makijażu z Natalią Siwiec. Siwiec wykonała pełny profesjonalny makijaż Patrycji oraz przekazała jej kilka trików, które sama może zastosować w codziennym makijażu.

Na koniec wspólnego dnia panie wybrały się na owocowy koktajl - prawdziwą bombę witaminową.

Czy warto było wydać 50 tysięcy złotych na dzień z Natalią Siwiec? Patrycja odpowiada wprost: "TAK!" - zwłaszcza, że wszystkie pieniądze z tej licytacji poszły na szczytny cel!

Więcej:

Pozostałe wiadomości