Gwiazdy

Pamela Anderson wzięła ślub ze swoim ochroniarzem. To już szóste małżeństwo gwiazdy i drugie w ciągu roku

Gwiazdy


Zaledwie rok temu Pamela Anderson wzięła ślub z Jonem Petersem. Dziś gwiazda "Słonecznego patrolu" jest już związana z innym mężczyzną. Zakochani powiedzieli sobie nawet sakramentalne "tak".

Pamela Anderson już po szóstym ślubie

Życie Pameli Anderson to gotowy scenariusz na film. Gwiazda szczyt popularności ma już dawno za sobą - to w latach 90. XX wieku święciła największe triumfy na małym ekranie i na łamach magazynów dla panów - ale nadal cieszy się zainteresowaniem kolorowej prasy. To dlatego, że w życiu prywatnym Anderson nie ma miejsca na nudę. Rok temu gwiazda poślubiła Jona Petersa. Świeżo upieczeni małżonkowie rozstali się jednak po 12 dniach. Od niedawna Pamela znów jest mężatką.

W wywiadzie dla serwisu Daily Mail Pamela Anderson wyznała, że w grudniu ubiegłego roku, a konkretnie w Wigilię Bożego Narodzenia po raz szósty stanęła na ślubnym kobiercu. Gwiazda powiedziała "tak" swojemu ochroniarzowi, Danowi Hayhurst. Para zakochała się w sobie podczas izolacji w domu.

Intensywny rok Pameli Anderson

Ceremonia zaślubin odbyła się na podwórku rozległej wiejskiej posiadłości, którą Pamela Anderson kupiła od swoich dziadków w Ladysmith, po wschodniej stronie wyspy Vancouver. To właśnie w tym miejscu spędziła dzieciństwo i młodzieńcze lata. Gwiazda kojarzy się z kreacjami, które więcej odsłaniają, niż zakrywają, ale w dzień ślubu postawiła na klasyczną suknię w stylu vintage z długimi rękawami i zjawiskowym welonem. Panna młoda nie zapomniała też o małym bukiecie z białych i różowych róż.

- Miniony rok minął mi jak siedem psich lat - żartuje Anderson.

Cóż, trzeba przyznać, że ma za sobą bardzo intensywne 12 miesięcy.

Co ciekawe, na dzień przed ogłoszeniem w mediach radosnej nowiny o szóstym już ślubie, Pamela Anderson pożegnała się z obserwatorami na Instagramie. Jak czytamy w długim wpisie, gwiazda jest teraz w szczególnym miejscu w swoim życiu. Czyżby była to zasługa męża?

- Nigdy nie interesowały mnie media społecznościowe, a teraz, kiedy się ustatkowałam i inspiruje mnie czytanie i przebywanie na łonie natury, jestem wolna - napisała.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć nowożeńcom wszystkiego najlepszego!

Pamela Anderson nie widziała syna od 7 miesięcy! Wszystko przez pandemię

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości