Gwiazdy

"Pałacowe love" - nowy program w TTV i Player.pl

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Źródło:
TVN
Nowy program "Pałacowe love"
Nowy program "Pałacowe love"

"Pałacowe Love" jest nowym, autorskim formatem randkowym Player Original. To kostiumowy program, w którym udział wezmą młode pary. Na cztery tygodnie przeprowadzą się do pałacu w Walewicach, aby wziąć udział w niezwykłym eksperymencie społecznym. Jaka wyjątkowa nagroda będzie na czekać na zwycięzców?

"Pałacowe love" - o czym jest ten program?

W programie "Pałacowe love" sześć młodych par z dala od cyfrowej rzeczywistości będzie uczyć się tworzyć prawdziwe relacje. Na 4 tygodnie ich domem stanie się pałac w Walewicach. To właśnie tam cofniemy czas o 200 lat, by uczestnicy, odcięci od pokus współczesnego świata, skupili się na wzmocnieniu swoich relacji.

To w tym miejscu poznają prawdziwe emocje, a wirtualny świat zamienią na ten realny. W budowaniu relacji będą kierować się zupełnie innymi wartościami, a wszystko odbędzie się w scenerii z XIX wieku. Czy uda im się odnaleźć sposób na ponadczasową miłość?

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

"Pałacowe love" - na czym polega program?

W programie "Pałacowe love" opiekunami uczestników będą ostrzy i bezkompromisowi Mariusz Kozak i Jacek Szawioła, którzy o związkach wiedzą wszystko. W rolę Mentorów, przewodników po zapomnianym świecie XIX-wiecznych zasad i twardych reguł, wcielą się: doktor Agnieszka Bąbel, specjalistka ds. dawnej obyczajowości w Polskiej Akademii Nauk oraz Maciej Lizniewicz, Pan Serce, pastor i terapeuta par.

Na koniec programu odbędzie się głosowanie, podczas którego uczestnicy, opiekunowie i mentorzy wybiorą Parę Idealną. To właśnie ona otrzyma wyjątkową nagrodę: latyfundia, czyli ziemię na wspólny start, gdzie będą mogli zbudować fundamenty dojrzałej relacji.

"Pałacowe love" - gdzie i kiedy oglądać?

Program można oglądać od 1 lutego we wtorki i środy w TTV oraz w Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości