Gwiazdy

Nowe życie Otylii Jędrzejczak. Jak czuje się w roli matki?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Dziś w studiu Dzień Dobry TVN gościła Otylia Jędrzejczak, która szczerze opowiedziała o swojej biografii. Dlaczego napisała ją dopiero teraz?

Biografia Otylii Jędrzejczak

Mistrzyni olimpijska w pływaniu długo zwlekała z napisaniem książki biograficznej. Dlaczego? Otylia po igrzyskach olimpijskich dostała propozycje stworzenia biografii, uznała jednak, że nie jest to odpowiedni czas.

Tak naprawdę poza karierą sportową to w życiu nie przeszłam dużo. Uważałam, że jestem za młoda, żeby pisać biografie o tym, co jest ważne, czym jest dążenie do celu, bo ten cel był pierwszym celem. Ja jeszcze przez 10 lat zdobywałam medale, więc uczyłam się wygrywać, przegrywać.

- dodała Otylia.

Co Otylia chciała przekazać w książce?

Mistrzyni olimpijska pisząc książkę, miała dwa cele. Najważniejszy – chciała, aby książka była pozytywna, dawała ludziom wiarę i moc oraz pokazywała jak wstać nawet po największym upadku. Drugim celem było podsumowanie swojej sportowej kariery. Otylia obiecała sobie, że po urodzeniu dziecka napisze biografię, aby zamknąć pewien rozdział w życiu i poświęcić się rodzinie.

W książce była pływaczka porusza ważne wątki, między innymi publikuje intymne listy z czasów kariery, pamiętniki, wspomnienia, a także listy do Boga i brata, które pisała po jego śmierci, publikuje swoje wiersze.

Jak macierzyństwo zmieniło Otylię?

Otylia przyznała, że zawsze doceniała, to co miała. Dzieci dały jej dodatkowe poczucie szczęścia i spełnienia. Dodały jeszcze większej wiary w formę działania i wniosły nową energię.

Z nimi każdy dzień jest najpiękniejszym dniem mojego życia. Nie wyobrażam sobie poranka bez dzieci.

- podkreśliła mistrzyni olimpijska.

Zobacz też:

Otylia Jędrzejczak w drugiej ciąży! Poinformowała o tym fanów

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości