Gwiazdy

Wojciech Mecwaldowski i jego serialowe dzieci w "Usta usta". Czego nawzajem się od siebie nauczyli?

Gwiazdy

Aktualizacja:

W niedzielę, 11 października o 21:30 emisja ostatniego odcinka serialu "Usta Usta" na kanale TVN. Wojtka Mecwaldowskiego i jego serialowe pociechy – Łukasza Gawrońskiego i Oliwię Ogorzelską zapytaliśmy, jak wspominają pracę na planie.

Aktorzy grający w "Usta Usta"

Oliwia Ogorzelska przyznaje, że zawsze miała dwie pasje – śpiew i aktorstwo. Zaczęła od tego pierwszego, m.in. biorąc udział w "Mam talent", po czym gładko przeszła do udziału w produkcji na małym ekranie.

Jako młodsza chciałam spróbować swoich sił w programie muzycznym, a teraz chciałam spróbować swoich sił w aktorstwie i oto jestem

- powiedziała Oliwia.

Młoda aktorka pochodzi ze Szczecina. Jak jednak wyznała w Dzień Dobry TVN, wraz z rodzicami przeniosła się do Warszawy, by móc rozwijać swoją karierę. Opłaciło się. Zarówno Oliwia, jak i Łukasz spróbowali swoich sił w castingu do "Usta usta". I to z powodzeniem. W serialu grają dzieci Wojciecha Mecwaldowskiego, który wciela się w postać Piotra Nowaka.

Powiem szczerze, że jak przyjechałem na plan i zobaczyłem swoje dzieci, to nie uwierzyłem

- skomentował ze śmiechem Wojciech.

Trudne tematy w "Usta usta"

Choć konwencja serialu jest raczej komediowa, fabuła nie ogranicza się jedynie do zabawnych wątków. Przykładem jest postać grana przez Wojtka – Piotr Nowak boryka się bowiem z depresją. Jak to wyzwania wspomina Mecwaldowski?

Nie było łatwo. Było mi bardzo trudno, tym bardziej, że nigdy nie postrzegałem Piotrka jak faceta, który nagle wpadnie w coś takiego, bo pamiętam przy pierwszej i drugiej serii, jak je robiliśmy, to był dość silny facet, może nie tak silny jak Iza, Sonia Bohosiewicz, moja serialowa żona, ale bardzo silny facet, który raz wpadł w bardzo poważne problemy

- opowiedział.

A że tematy są mi troszkę znane, bo sam w życiu przechodziłem różne rzeczy i chwile, kiedy wątpisz w to wszystko i nie chce ci się tu być, więc ciężko było mi wracać znowu do tego, z czego wyszedłem

- wyznał aktor.

Z kolei Łukasz, jak i Oliwia przyznali, że bardzo dużo nauczyli się od swoich starszych, serialowych kolegów. Oboje stwierdzili, że Wojtek jest dla nich ciągłą inspiracją.

Ja np. zawsze jak widzę pana Wojtka w akcji, jak gra, zawsze patrzę na to z zachwytem

- podsumowała z uznaniem Oliwia.

Finałowy odcinek serialu "Usta usta" już w niedzielę, 11 października, o godzinie 21:30 na kanale TVN.

Wszystkie odcinki dostępne są w serwisie Player.

Zobacz także:

Wojciech Mecwaldowski i Maciej Marcin Tomaszewski o swoich bohaterach z serialu "Usta usta"

Tej jesieni płeć piękna przejmuje kontrolę. Nowy serial "Królewsko Kobiet" już niebawem na antenie TVN

Blanka Lipińska oprowadza nas po nowym mieszkaniu. "W tym domu są bardzo drogie elementy, ale też skrajnie tanie"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości