Gwiazdy

Osi Ugonoh zamieszkała z młodszą siostrą: "Poznajemy się na nowo. Bardzo się różnimy"

Gwiazdy


Osi Ugonoh jest zwyciężczynią szóstej edycji programu "Top Model". 26-latka od kilku miesięcy znowu mieszka z młodszą siostrą. Jak wyglądają ich relacje? O tym z dziewczynami rozmawiał reporter Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

Osi Ugonoh zamieszkała z siostrą Ogi

Osi ma 26 lat, a Ogi - 24. Dziewczyny mają jeszcze trójkę rodzeństwa - dwie siostry i brata, który jest znanym bokserem. Ich rodzice pochodzą z Nigerii, a do Polski przyjechali na studia. Obecnie rodzina Ugonoh dzieli życie między Polskę a Wielką Brytanię. Ogi do Warszawy przeprowadziła się w czerwcu zeszłego roku, gdzie mieszka wspólnie z siostrą. 24-latka jest aktywistką i odpowiada za akcją społeczną #DontCallMeMurzyn.

- To słowo ma pejoratywne znaczenie. Wszystkie związki frazeologiczne z tym słowem są negatywne - mówiła Ogi w rozmowie z Mateuszem Hładkim. Poza walką z rasizmem dziewczyna zajmuje się też modelingiem i zachęca młode dziewczyny do tego, aby akceptowały swoje ciało.

- Nie wierzę w to, że dla idealnej sylwetki trzeba wstawać rano i się katować. To, że moja siostra ma piękne, idealne ciało wcale nie oznacza, że moje takie nie jest - dodała aktywistka.

Osi i Ogi Ugonoh o wspólnym życiu

Dziewczyny od kilku miesięcy mieszkają razem w Warszawie. Jak wygląda ich życie pod jednym dachem? - Dawno ze sobą nie mieszkałyśmy i na nowo się poznajemy. Kiedy zaczynałyśmy razem mieszkać, myślałam, że będę miała taką fit siostrę, że razem będzie ćwiczyć i gotować zdrowe dania. Ale tak się nie stało. Ogi tego nie lubi i nauczyłam się, aby do niczego jej nie zmuszać - mówi Osi.

Mimo że dziewczyny bardzo się od siebie różnią, to jak mówi Osi siostra jest jej najlepszą przyjaciółką.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Zawodnik MMA walczy o zdrowie córki. "To najcięższa walka, bo jest nierówna". Pomóżmy małej Poli

Jak nosić róż w tym sezonie? "Fajnie, jeżeli stylizacja nie jest ewidentnym odniesieniem do okresu dzieciństwa"

Daria Zawiałow i Dawid Podsiadło oficjalnie zapowiadają wspólny utwór! Znamy już tytuł i datę premiery

Autor: Katarzyna Oleksik

Reporter: Mateusz Hładki

Pozostałe wiadomości