Gwiazdy

Świat pokochał Borysa Szyca!

Gwiazdy

Aktualizacja:

Borys Szyc i Tomasz Kot po "Zimnej wojnie" stali się międzynarodowymi gwiazdami. Jakie mają teraz plany? Borysz Szyc opowiedział o serialu "World of Fire" o pierwszym roku II wojny światowej widzianej z perspektywy zwykłych obywateli.

Zobacz też: Joanna Kulig urodziła! Znamy płeć i imię dziecka

"Zimna wojna" na Oscarach

Oscary 2019 - to jedne z najważniejszych Oscarów w historii Polski, ponieważ film Pawła Pawlikowskiego "Zimna wojna" został nominowany aż w trzech kategoriach:

  • "Zimna wojna" - nominacja w kategorii film nieanglojęzyczny
  • Łukasz Żal - nominacja za zdjęcia do filmu "Zimna wojna"
  • Paweł Pawlikowski - nominacja w kategorii najlepszy reżyser

Niestety ostatecznie "Zimna wojna" nie dostała żadnego Oscara, ale film i aktorzy, którzy w nim zagrali, zyskali wielki rozgłos.

"World on Fire" - o czym opowiada serial?

Borys Szyc zagrał w serialu BBC "World on Fire" u boku Helen Hunt. Zagrali w nim również Tomasz Kot oraz Zofia Wichłacz. Serial opowiada o pierwszym roku II wojny światowej widzianej oczami zwyczajnych obywateli Wielkiej Brytanii, Polski, Francji, Niemiec i Stanów Zjednoczonych.

Więcej tutaj: Borys Szyc o kolejnym sukcesie „Zimnej wojny”

Borys Szyc i Tomasz Kot - czas na międzynarodową karierę

Okazuje się, że "Zimna wojna" otworzyła drzwi Borysowi Szycowi i Tomaszowi Kotowi do międzynarodowej kariery.

Tomasz Kot znalazł już agencję w Stanach Zjednoczonych, która od miesiąca zajmuje się jego karierą właśnie za Oceanem. Borys Szyc również ma plany podboju USA. Jak zdradził w rozmowie z Kingą Rusin:

Trwają rozmowy. Ja nie mam poczucia, że coś jest niemożliwe. Ja uważam, że wszystko jest możliwe - powiedział Borys Szyc.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości