Gwiazdy

Oscar Isaac o pożegnaniu ze „Star Wars”: "Mam poczucie spełnienia"

Gwiazdy


Fani „Gwiezdnych Wojen” czekali na ten moment od wielu lat. W kinach można już zobaczyć „Skywalker. Odrodzenie”, który jest wielkim finałem legendarnej sagi. Z Oscar Isaakiem spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

„Skywalker. Odrodzenie”

Już od tygodnia na ekranach polskich kin można obejrzeć ostatnią część najnowszej trylogii „Gwiezdnych wojen”. W tym czasie produkcja zarobiła już ponad 500 milionów dolarów na całym świecie, co potwierdza jej status globalnego fenomenu.

42 lata po premierze pierwszej części „Gwiezdnych Wojen” widzowie doczekali się zakończenia opowieści. Na przestrzeni kolejnych części sagi historia ta ewoluowała w zgodzie ze zmieniającymi się czasami, fascynując kolejne pokolenia.

Jakie emocje ma Oscar Isaac w związku z tym, że jego przygoda z „Gwiezdnymi Wojnami” dobiega końca?

Czuję rodzaj ulgi. Mam też poczucie spełniania, bo w końcu dobrnęliśmy do końca. I udało nam się to, co obie zamierzyliśmy na początku. To było sześć wspaniałych lat, w czasie których bawiliśmy się w świecie Star Wars jak na wielkim placu zabaw. Mam wrażenie, że zamykam za sobą ważny etap. Udział w tym projekcie otworzył przede mną wiele drzwi i umożliwił wiele rozmów. Teraz wrócę do korzeni. Zamierzam grać w teatrze.

-zdradził Oscar w rozmowie z Anną Wendzikowską.

Fabuła filmu

Akcja filmu „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” toczy się kilka miesięcy po wydarzeniach, które miały miejsce w „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi”. Fabuła opowiada o ostatecznym starciu Ray i Kylo Rena. W rolach głównych m.in. Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Billy Dee Williams.

Zobacz też:

Autor: Magdalena Gudowska

Pozostałe wiadomości