Gwiazdy

Orlando Bloom przez pół roku żył w celibacie. Skąd taka decyzja?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Sześć miesięcy w totalnym celibacie spędził Orlando Bloom. Aktor zdecydował się na ten krok zanim poznał swoją narzeczoną Katy Perry.

Zanim spotkał Katy Perry, Orlando Bloom przez pół roku żył w totalnym celibacie. Brytyjski aktor znany z trylogii "Władca Pierścieni" i serii " Piraci z Karaibów" przyznał, że czuł się nieszczęśliwy i skorzystał z rady przyjaciela. Jak powiedział w jednym z wywiadów, sześciomiesięczna wstrzemięźliwość pomogła mu w budowaniu głębszych relacji z kobietami.

Na początku miałem zamiar trwać w tym przez trzy miesiące, ale naprawdę spodobało mi się, jak wyglądały moje relacje z kobietami

- stwierdził aktor w rozmowie z "The Sunday Times".

Wygląda na to, że sposób był skuteczny - Orlando poznał amerykańską piosenkarkę Katy Perry i zakochał się z wzajemnością.

Katy Perry jest w ciąży

Orlando Bloom i Katy Perry poznali się w 2016 roku. Trzy lata później aktor oświadczył się, a teraz para spodziewa się dziecka. Piosenkarka podzieliła się tą radosną w nietypowy sposób. W Internecie opublikowała teledysk „Never Worn White”, pod koniec którego dotyka widocznie zaokrąglonego brzucha. Teraz z dumą prezentuje go na swoim instagramowym koncie.

Będzie to pierwsze dziecko Katy. Orlando natomiast zostanie ojcem po raz drugi - ma już 9-letniego syna Flynna z poprzedniego małżeństwa z australijską modelką Mirandą Kerr.

Kiedy ślub?

Teraz show-biznes czeka na ślub Katy Perry i Orlando Blooma. Para jednak się nie spieszy. Niedawno, świętując rocznicę zaręczyn, artystka pokazała światu niepublikowane wcześniej zdjęcia z tamtego wieczoru.

Podczas występu w amerykańskim talk-show "Jimmy Kimmel Live" Katy mówiąc o planowanym ślubie nie zdradziła, kto się na nim zjawi. Potwierdziła jednak, że na pewno nie będzie tam Luke'a Bryana i Lionela Richie.

Nie wiem czy mnie stać. To będzie małe przyjęcie weselne!

- powiedziała z uśmiechem piosenkarka.

Zobacz też:

Autor: Luiza Bebłot

Źródło zdjęcia głównego: Getty AFP

Pozostałe wiadomości