"Co na Boga was połączyło?!" Orina Krajewska i raper "Vienio" o swojej miłości

Gwiazdy

Aktualizacja:

Orina Krajewska i Piotr „Vienio” Więcławski są parą od kilku lat. Z pozoru mogłoby się wydawać, że łączy ich zbyt mało, by mogli stworzyć udany związek. A jednak! Jaka jest ich recepta na szczęście i miłość? Posłuchajcie wywiadu w Dzień Dobry TVN.

Zobacz też: 

Remigiusz Mróz i Katarzyna Bonda są parą! To jest prawdziwa miłość!

Są zupełnie różni, ale stworzyli udany związek. Orina Krajewska toą Małgorzaty Braunek i utalentowana aktorka. Piotr „Vienio” Więcławski to raper, który założył w 1995 roku zespół Molesta Ewenement. Wydawać by się mogło, że ich dwa światy są zupełnie inne, ale jednak coś ich połączyło! To miłość - poznajcie ich historię.

Kim jest Orina Krajewska?

Orina Krajewska to aktorka, absolwentka London International School of Performing Arts. Orina to prezeska Fundacji Małgosi Braunek "Bądź" oraz autorka książki "Holistyczne ścieżki zdrowia. Bądź" - obecnie pracuje nad drugą częścią. Prywatnie Orina jest miłośniczką zdrowego życia i jogi.

Orina jest z natury spokojna, opanowana, nie pokazuje po sobie emocji. A "Vienio"...

Piotr „Vienio” Więcławski - kim jest?

Piotr „Vienio” Więcławski to raper, wokalista, autor tekstów, DJ i producent muzyczny, a także reżyser i dziennikarz radiowy. W1995 roku zespół Molesta Ewenement. W 2011 roku został sklasyfikowany na 19. miejscu listy 30 najlepszych polskich raperów według magazynu Machina. W 2016 roku "Vienio" wziął udział w programie rozrywkowym "Agent – Gwiazdy".

"Vienio" jest bardzo żywiołowy. To zupełne przeciwieństwo Oriny. Jest ekstrawertykiem.

Fot. Bartosz Krupa / EastNews

"Vienio" i Orina - jak wygląda ich związek?

"Vienio" od 2014 jest związany z Oriną Krajewską, którą poznał na planie niezależnego filmu Niedoczas w reżyserii Konrada Drzewieckiego. Początkowo zaczęli spotykać się bardzo nieśmiało - "Vienio" zabierał Orinę na obiady albo przejażdżki rowerowe. Na początku trudno było określić, czy z ich relacji rozwinie się coś poważniejszego czy zostaną przyjaciółmi. To był bardzo trudny okres na Oriny, ponieważ wtedy stan zdrowia jej matki Małgorzaty Braunek zaczął się pogarszać. "Vienio" zaopiekował się w tym czasie Oriną, pokazał że naprawdę mu zależy.

Piotrek jest osobą o największym sercu, jakiego znam! Poznaliśmy się w trudnym dla mnie momencie - powiedziała Orina o "Vieniu".

"Vienio" i Orina bardzo się różnią, ale łączy ich też wiele! Oboje kochają zdrową kuchnię - nie jedzą mięsa - dlatego rządzą u nich wegetariańskie potrawy.

Dzielimy ten sam światopogląd, to nas bardzo łączy (...) Ale kiedy różnimy się, możemy się nauczyć wiele od siebie - powiedziała Orina w studiu Dzień Dobry TVN.

Więcej:

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN