Operacje plastyczne gwiazd. Szczególnie dwie z nich wiodą prym w korygowaniu ciała i twarzy

Polskie i zagraniczne gwiazdy dość często korzystają z zabiegów medycyny estetycznej. Celebryci chętnie poddają się powiększeniu ust, piersi, wypełnieniu podbródka czy nastrzykiwaniu policzków. Jednak nie wszyscy jawnie się do tego przyznają. Sandra Hajduk przyjrzała się metamorfozom gwiazd zza oceanu. Kto najbardziej zmienił się na przestrzeni lat?

Operacje plastyczne gwiazd

Ekspertkami w dziedzinie operacji plastycznych bez wątpienia są siostry Kardashian. Choć celebrytki niechętnie przyznają się do wszystkich wykonanych zabiegów, ingerencję chirurgów widać gołym okiem.

Kylie Jenner zmieniła się nie do poznania. Porównując stare i nowe zdjęcia gwiazdy widać, iż ta zdecydowała się na spore zmiany.

Tutaj już się nie da nie zauważyć, że wydarzyło się dużo. Ona zmieniła sobie między innymi kształt bioder, powiększyła piersi, usta, wypełniła policzki

– powiedziała Sandra.

W mediach mówi się także o korekcie uszu, nosa, powiek oraz wyszczupleniu twarzy za pomocą botoksu.

Równie szokująca jest metamorfoza Kim Kardashian. Celebrytka w 2016 roku przyznała się, że jej spore pośladki to efekt zastrzyków z kortyzonu. Gwiazda poddała się także licznym zabiegom na twarz.

Modelka po operacjach plastycznych

Bella Hadid bardzo szybko podbiła świat modelingu. Szlaki przetarła jej starsza siostra Gigi Hadid. Zaledwie sześć lat po rozpoczęciu kariery media zauważyły widoczne zmiany w wyglądzie Belli. Według opinii ekspertów, młoda dziewczyna poddała się plastyce nosa, zabiegom podniesienia brwi, uniesienia kości policzkowych oraz usuwania tłuszczu policzkowego.

- Bella Hadid, jedna z topowych dzisiaj modelek amerykańskiego show-biznesu. Mówi się, że zoperowała nos, wypełniła podbródek. Podobnie Nicki Minaj, która podnosiła policzki. Bella nie przyznaje się do tych zabiegów, inaczej jest z Nicki - dodała Sandra.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Z zazdrości o byłą partnerkę pobił rywala gitarą. Napadnięty mężczyzna trafił do szpitala

Joanna Jabłczyńska na uroczym nagraniu z dzieciństwa. "Nie wiem, co lepsze w tym filmie - moja fryzura czy dykcja"

Tomasz Torres i Paulina Łaba pokazali wnętrza nowego domu. "Jesteśmy miłośnikami kolorów

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości